تساوی صنعت نفت و فولاد در نیمه اول

تساوی صنعت نفت و فولاد در نیمه اول

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان در هفته هفدهم لیگ برتر و از ساعت ۱۶ با قضاوت روح الله شریفی در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که این بازی در نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب نفت: پیام پارسا، میثم تهی‌دست، فیاض میردورقی، عرفان قهرمانی، محمدصادق بارانی، مهدی حنفی، امیرمحمد پناهی، فرشاد محمدی‌مهر، فاخر تهامی، طالب ریکانی و حسین شنانی

ترکیب فولاد: کریستوفر کنت، مجتبی نجاریان، موسی کولیبالی، سینا شاه عباسی (۱۲- جفرسون باهیا)، وحید حیدریه، محمدرضا غبیشاوی، لوکاس کاندیدو، محمد علی‌نژاد، احسان پهلوان، محمد عسکری، ساسان انصاری

مصدومیت زودهنگام بازیکن فولاد

با گذشت تنها ۱۲ دقیقه از زمان بازی، سینا شاه عباسی مدافع چپ تیم فولاد در برخورد با بازیکن نفت دچار مصدومیت شد و نتوانست بازی را ادامه دهد. پس از مصدومیت این بازیکن، احمد آل نعمه سرمربی فولاد، جفرسون باهیا را جاشین او کرد.

ضد حمله بی حاصل فولادی‌ها

در دقیقه ۱۶ بازی، بازیکنان فولاد ضد حمله‌ای را به سمت دروازه نفت تدارک دیدند که شوت ساسان انصاری راه به دروازه نبرد و به بیرون رفت.

باهیا نجات دهنده دروازه فولاد

در دقیقه ۳۸ بازی، بازیکنان صنعت نفت از سمت چپ به سمت دروازه فولاد نزدیک شدند و طالب ریکانی تا محوطه جریمه نفوذ کرد و پاس زمینی ارسال کرد که در آستانه ورود توپ به دروازه، جفرسون باهیا توپ را از خط دروازه راهی کرنر کرد.