تشکیل کمیته راهبری جهت پیشرفت پروژه‌های مهم و اولویت‌دار

تشکیل کمیته راهبری جهت پیشرفت پروژه‌های مهم و اولویت‌دار

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین نظری از تشکیل کمیته راهبری جهت کمک به پیشرفت پروژه‌های مهم و اولویت دار در حوزه خدمات شهری خبر داد و گفت: در راستای کمک به پیشرفت پروژه‌های توسعه‌ای مهم و اولویت دار در حوزه خدمات شهری کمیته راهبری در حوزه معاونت خدمات شهری تشکیل شده است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در ادامه خاطرنشان کرد: تاکنون جلسات متعددی با تمامی زیرمجموعه این معاونت برگزار شده است و پروژه‌های مهم، اولویت دار و اثرگذاری که دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد هستند در این حوزه شناسایی و احصا شده است.

وی عنوان کرد: این پروژه‌ها شامل موضوعات مهمی است که در اولویت رسیدگی قرار گرفته‌اند و لزوماً در راستای خدمات رسانی بیشتر به شهروندان است. بنابراین سعی کردیم که اینگونه پروژه‌ها همانند (افزایش سرانه فضای سبز عمومی، احداث بازار میوه و تره بار محلی و…، رسیدگی به میادین اصلی و ورودی‌های سطح شهر و زیباسازی منظر شهری و…) تا پایان سال در اولویت افتتاح و بهره‌برداری قرار گیرند.

نظری در پایان بیان کرد: این پروژه‌ها در حوزه خدمات شهری به صورت هفتگی رصد و پیگیری مستمر می‌شوند که در نهایت به نتایج بهتری دست یابیم.