(تصاویر) ساعت هوشمند هوآویWatch GT2e  انتخاب ورزشکاران

(تصاویر) ساعت هوشمند هوآویWatch GT2e انتخاب ورزشکاران

ساعت هوشمند WATCH GT ۲e هواوی به عنوان یک رقیب قدر برای محصولات گران قیمت، دارای ظاهر شیک، دوام باتری تا ۱۴ روز و قابلیت‌های حرفه‌ای برای وزرش کردن است که ارزش خرید بسیار بالایی به آن می‌بخشد. در حقیقت WATCH GT ۲e همان قابلیت‌هایی را در اختیار کاربران می‌گذارد که باید به مراتب بیشتر برای آن هزینه می‌کردند.

بدنه‌ای از استیل ناب
ساعت هوشمند به دلیل مصارف ورزشی باید بدنه‌ای داشته باشد که با وجود زیبایی از مقاومت بالا نیز برخوردار باشد. به همین دلیل استیل ضد زنگ (فولاد) می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای این منظور باشد که در ساخت بدنه هوآوی Watch GT۲e نیز از آن استفاده شده است.

بند‌های لاستیکی نرم این ساعت نیز استحکام و راحتی بالایی دارند. با وجود قاب فلزی محکم، WATCH GT۲e به هیچ عنوان بزرگ یا زمخت نیست و ضخامت آن زیر ۱۰ میلی‌متر است که باعث می‌شود ظاهر جذابی بر روی مچ کاربر داشته باشد.

این ساعت هوشمند از یک صفحه نمایش ۱.۳۹ اینچی AMOLED با وضوح تصویر ۴۵۴×۴۵۴ پیکسل برخوردار است. وجود صفحه نمایش AMOLED باعث کاهش مصرف باتری و امکان روشن ماندن صفحه نمایش را ایجاد می‌کند.

دوام باتری ساعت هوشمند WATCH GT۲e هواوی به ۲ هفته با هر بار شارژ می‌رسد. این در حالی است که این محصول از مجموعه کاملی از حسگر‌ها و قابلیت‌های ورزشی بهره می‌برد.

(تصاویر) ساعت هوشمند هوآویWatch GT2e  انتخاب ورزشکاران

یک دستیار ورزشی حرفه‌ای
برای ورزش کردن هیچ چیز بهتر از یک مربی حرفه‌ای برای نظارت بر روی انجام صحیح حرکات و بررسی نتایج ورزشی فرد نیست. این ساعت مجهز به GPS نیز هست تا بتوان به طور دقیق‌تر فعالیت‌های بدنی و تمرینات را ثبت کرد. پشتیبانی از ماهواره GLONASS هم امکان تشخیص سریع مکان کاربر را می‌دهد. این قابلیت کمک می‌کند تا مثلا در فعالیتی مانند دویدن، مسیر ورزش شما با جزئیات در ساعت ثبت شده و قابل بررسی باشد.

با Watch GT۲e می‌توان تمام فعالیت‌های بدنی در طول روز را ثبت و پایش کرد. کافی است برای اطلاع از اطلاعاتی، چون تعداد گام‌ها، زمان فعالیت بدنی و نظیر آنها، به بخش‌های مختلف ساعت و یا اپلیکیشن Huawei Health سر بزنید.

(تصاویر) ساعت هوشمند هوآویWatch GT2e  انتخاب ورزشکاران

کافی است اپلیکیشن مخصوص هواوی را روی گوشی خود نصب کنید تا به اطلاعات دقیقی، چون تعداد گام‌ها، مسافت طی شده، کالری مصرف شده و ارتفاع بالا رفته دست پیدا کنید. این اپلیکیشن قابلیت‌های پیشرفته بسیار بیشتری دارد.

اندازه‌گیری ضربان قلب و اکسیژن خون
اطلاع از ضربان قلب و میزان اکسیژن خون برای حفظ سلامتی و فعالیت ورزشی حرفه‌ای بسیار ضروری است. Watch GT۲e قادر است هر دو این‌ها را به طور دقیق اندازه‌گیری کند و اطلاعات جامعی در اختیار شما بگذارد. به این منظور کافی است اپلیکیشن Huawei Health روی گوشی خود را اجرا کنید تا به اطلاعات سودمندی، چون کمینه و بیشینه ضربان قلب در طول روز، هفته و ماه‌های اخیر دست پیدا کنید.

بدون خواب کافی و مناسب نمی‌توان به تناسب اندام دست پیدا کرد یا بدنی ورزیده و سالم داشت. به همین دلیل ساعت هوشمند Watch GT۲e هواوی قادر به پایش دقیق خواب است. این ساعت به خوبی می‌تواند مراحل مختلف خواب را تشخیص بدهد و حقایق جالبی ارائه کند که به بهبود خواب شما کمک می‌کند.

جالب‌تر اینکه Watch GT۲e قادر به ارائه اطلاعات تحلیلی، چون کیفیت تنفس حین خواب، طول خواب عمیق و پیوستگی خواب در طول شب است که با کمک کردن به شناخت وضعیتتان، به بهبود خواب کمک می‌کند.

(تصاویر) ساعت هوشمند هوآویWatch GT2e  انتخاب ورزشکاران

مدیریت استرس
این ساعت یک قابلیت ویژه برای سنجش و مدیریت استرس به نام TruRelax هم دارد. با این قابلیت می‌توان سطح استرس را اندازه گیری کرد، سپس با عمل به توصیه‌ها و تلاش کردن، سطح استرس را پایین آورد. این قابلیت از تغییرات ناگهانی ضربان قلب برای اندازه گیری هرچه دقیق‌تر استرس در طول روز استفاده می‌کند.

دقت و معیار سنجش استرس با ساعت Watch GT۲e هواوی توسط انستیتو روانشناسی و آکادمی علوم چین تأیید شده است. نه تنها Watch GT۲e از مجموعه کاملی از حسگر‌ها بهره می‌برد، بلکه اپلیکیشن پرقدرتی هم دارد که قادر به تحلیل داده‌های جمع آوری شده و ارائه حقایق بسیار سودمند است.

برنامه‌های حرفه‌ای ورزشی
ساعت هوشمند Huawei Watch GT۲e دارای پروفایل برای بیش از ۱۰۰ نوع فعالیت ورزشی است و می‌تواند کالری مصرف شده، ضربان قلب و طول فعالیت ورزشی را به طور خودکار تشخیص دهد. برای شنا کردن هم می‌توان اندازه استخر را تعیین کرد تا همه چیز با دقت بالایی ثبت شود.

دویدن یکی از محبوب‌ترین ورزش‌ها در سراسر دنیا است و ساعت هوشمند Watch GTe هم قابلیت‌های ویژه‌ای برای دویدن دارد. این ساعت قادر به ارائه برنامه ورزشی نیز هست و با دنبال کردن دستورالعمل‌ها می‌توان به طور حرفه‌ای تری ورزش کرد. این ساعت قادر است با بهره گیری از حسگر ضربان قلب، پیشرفت کاربر در انجام تمرینات را تشخیص بدهد و اگر پیشرفت شما کافی نباشد، به شما توصیه می‌شود که بیشتر تلاش کنید.

Watch GT۲e قادر به تشخیص وقفه‌ها در دویدن نیز است و اطلاعات جمع آوری شده بسیار دقیق و قابل اتکا هستند. شما می‌توانید به اطلاعات کاربردی دیگری، چون VO۲ max دست پیدا کنید که به شما کمک می‌کند توانایی بدنی خود را از طریق تمرین و ورزش افزایش دهید.

(تصاویر) ساعت هوشمند هوآویWatch GT2e  انتخاب ورزشکاران

سخن پایانی
Watch GT۲e هواوی یک ساعت هوشمند زیبا با دوام باتری ۲ هفته است که به طور ویژه‌ای برای تناسب اندام و ورزش حرفه‌ای طراحی شده است. این ساعت به شما کمک می‌کند تا حرفه‌ای‌تر تمرین کنید و در عین حال سلامت بدنی خود را بی وقفه پایش کنید.

ساعت هوشمند Watch GT۲e می‌تواند به عنوان یک مربی ورزشی کارکشته هم مورد استفاده قرار بگیرد و به شما در دست یابی به تناسب اندام و سلامتی بیشتر کمک می‌کند. Watch GT۲e انتخابی ایده آل برای تناسب اندام و ورزش کردن است.