تغییر در کادر فنی تیم ملی کشتی/ گودرزی: از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنم

تغییر در کادر فنی تیم ملی کشتی/ گودرزی: از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنم

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جهانی انتظارات را برآورده نکرد و همین موضوع باعث شد تا نوک انتقادها به سمت اعضای کادرفنی نشانه رود. عملکرد ضعیف تیم ملی در مسابقات جهانی باعث شد تا علیرضا دبیر از این نتایج به دست آمده ابراز ناراحتی کند و خواهان پاسخگویی اعضای کادرفنی باشد. باخت کشتی‌گیران در لحظات حساس و عملکرد ضعیف تیم ملی کشتی آزاد، فدراسیون‌نشینان را مجاب کرد تغییراتی در کادرفنی ایجاد کنند.

پیش از این پیشنهاد حضور در تیم ملی به اکبر فلاح داده شد که البته او این مسئولیت را قبول نکرد و اعلام کرده بود در صورت کمک به کشتی این کار را انجام خواهد داد اما به دنبال پست نیست. صادق گودرزی دارنده مدال برنز المپیک ۲۰۱۲ قرار است در ترکیب کادرفنی قرار بگیرد.

گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر ضمن تأیید پیشنهاد برای حضور در تیم ملی کشتی آزاد گفت: چندین بار به من پیشنهاد اضافه شدن به کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد داده شد. هر زمانی که کشتی به من نیاز داشته باشد، قبول خواهم کرد.

وی در مورد شرایط کشتی آزاد گفت: کار در کشتی آزاد سخت است، سه وزن ما موفق به کسب سهمیه المپیک نشدند و باید در وهله اول بتوانیم سه سهمیه باقی‌مانده را کسب کنیم. کشتی‌گیران روس دو سال از میادین ورزشی به دور بود اما از این به بعد در مسابقات حضور دارند. تیم کشتی آمریکا هم روز به روز بهتر می‌شود و این کار را برای همه ما سخت می‌کند. اما کشتی‌گیران ما زحمت می‌کشند و ما هم تلاش می‌کنیم.

گودرزی در مورد وضعیت حسن یزدانی گفت: به هر حال کتف آسیب دیده باید درمان شود و دوره نقاهت را پشت سر بگذارد. باید ببینیم پس از پایان دوره نقاهت یزدانی با چه شرایطی به میدان برمی‌گردد، به نظرم کشتی حسن یزدانی با دنیا اختلاف زیادی دارد و او می‌تواند با تمرین چند ماهه به میدان برگردد. سخت‌ترین حریف او دیوید تیلور آمریکایی است و با چند ماه تمرین می‌تواند از پس مابقی حریفان بربیاید.

وی گفت: من در حال حاضر مسئولیت نوجوانان استان را برعهده دارم و در مسابقات قهرمانی کشور شرکت می‌کنم. این طور نیست که من به اینجا کمک کنم اما تیم ملی را نادیده بگیرم. هر زمان که تیم ملی بزرگسالان به کمک من احتیاج داشته باشد از آن دریغ نخواهم کرد.