تقابل تیم‌های اول و دوم جدول در مهمترین دیدار جام نقش جهان

تقابل تیم‌های اول و دوم جدول در مهمترین دیدار جام نقش جهان

به گزارش خبرنگار مهر، بیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ دسته یک تکواندو موسوم به جام نقش جهان، گرامیداشت شهید شاخص ورزش کشور «شهید شاهرخ ضرغام» فردا دوشنبه دوم آبان ماه با برگزاری ۱۴ دیدار از هفته‌های سوم و چهارم در خانه تکواندو پیگیری می‌شود.

در این دوره از مسابقات ۱۶ تیم زنده یاد محمدرضا بابادی، باشگاه تکواندو پارسیان، دانشگاه آزاد اسلامی، تعاونی گمرگ شهید رجایی بندرعباس، فرمانیه، باشگاه حضرت سید الشهدا اهواز، هیأت تکواندو نوشهر، لوازم خانگی کن، مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه، نیروی زمینی ارتش، شرکت بازرگانی هم وطن آریای بوشهر، ساج تیک چوب همدان، باشگاه مقاومت، مناطق نفت خیز جنوب و بارمان ابزار و یراق توسن در این دوره از رقابت‌ها به مصاف یکدیگر می‌روند.

در مهمترین دیدار این هفته، دو تیم شش امتیازی مقاومت و مرحوم بابادی که خانه اول و دوم جدول را به خود اختصاص داده اند در برابر هم صف آرایی می‌کنند. مقاومتی‌ها پیش از این دیدار باید با دانشگاه آزاد پیکار می‌کنند و تکواندوکاران تیم مرحوم بابادی هم در یک دیدار سخت باید با لوزام خانگی کن مبارزه کنند.

مناطق نفت خیر جنوب دیگر تیم شش امتیازی جدول در دوبازی مهم خود ابتدا با هیأت تکواندو نوشهر و سپس با دانشگاه آزاد مبارزه می‌کند. در واقع نتیجه این شش دیدار می‌تواند تکلیف تیم‌های بالانشین جدول را مشخص کند.

تا پایان هفته دوم تیم مقاومت با کسب ۶ امتیاز و تفاضل بیشتر نسبت به زنده یاد محمدرضا بابادی در صدر ایستاد؛ مناطق نفت خیز نیز با ۶ امتیاز و تفاضل کمتر نسبت به تیم‌های اول و دوم، در خانه سوم جای گرفت.

برنامه هفته سوم و چهارم مسابقات به شرح ذیل است:

هفته سوم
ایران استار – تعاونی گمرگ شهید رجایی بندرعباس
دانشگاه آزاد اسلامی – باشگاه مقاومت
فرمانیه – بارمان ابزار و یراق توسن
هیأت تکواندو نوشهر- مناطق نفت خیز جنوب
مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه – ساج تیک چوب همدان
لوازم خانگی کن – زنده یاد محمدرضا بابادی
باشگاه حضرت سید الشهدا اهواز – شرکت بازرگانی هم وطن آریای بوشهر

هفته چهارم
ایران استار – باشگاه حضرت سید الشهدا اهواز
دانشگاه آزاد اسلامی – مناطق نفت خیز جنوب
فرمانیه – ساج تیک چوب همدان
هیأت تکواندو نوشهر – مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه
باشگاه مقاومت – زنده یاد محمدرضا بابادی
نیروی زمینی ارتش – شرکت بازرگانی هم وطن آریای بوشهر
لوازم خانگی کن – تعاونی گمرگ شهید رجایی بندرعباس

منبع : مهر