تن‌هاخ: ثبات لازم را نداریم و اُفت کرده‌ایم/ لحظه موردنظر برای گلزنی‌های رشفورد هم می‌رسد

تن‌هاخ: ثبات لازم را نداریم و اُفت کرده‌ایم/ لحظه موردنظر برای گلزنی‌های رشفورد هم می‌رسد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اریک تن‌هاخ که تیم تحت هدایتش فردا (شنبه) در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف برنتفورد می‌رود، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: ما ثبات لازم را نداریم و این یک مشکل است. این مشکلی است که ما با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم. در بخش‌هایی از بازی‌ها، در بخش‌های بزرگ، ما بسیاری از کارها را درست انجام می‌دهیم، اما لحظاتی هم هست که به دردسر می‌افتیم و در چنین لحظاتی نمی‌توانیم زنده بمانیم. ما باید کارهای درستی انجام دهیم، ثابت قدم باشیم و آن را مانند قبل انجام دهیم. ما باید گامی رو به جلو برداریم. ما در مورد مشکلات تیم صحبت کرده‌ایم و اینکه چگونه می‌توانیم پیشرفت کنیم و در مورد آن توافق‌هایی هم صورت گرفته است.

سرمربی منچستریونایتد همچنین درباره مهاجم انگلیسی‌اش که این فصل نتوانسته است درخشش فصل گذشته را تکرار کند، اظهار داشت: مهاجمان وقتی گل نمی‌زنند، به یک لحظه خاص نیاز دارند و آن لحظه برای رشفورد پیش خواهد آمد. مارکوس بسیار باتجربه است و وقتی کارهای درست را انجام می‌دهد و تیم خوب باشد، لحظه موردنظر فرا خواهد رسید و او روی فرم خواهد بود.

تن‌هاخ در ادامه در مورد اُفت سطح کیفی تیمش تأکید کرد: ما دچار اُفت شده‌ایم و باید به سطح مورد نظرمان بازگردیم. دلایلی برای اُفت سطح کیفی تیم وجود دارد، اما پذیرفتنی نیست و ما باید برای بازگشت به سطح واقعی خود بجنگیم. اگر ما به یکدیگر کمک و از هم حمایت کنیم، بهتر بازی خواهیم کرد.

سرمربی هلندی شیاطین سرخ همچنین خبر داد رگیلون در بازی فردا غایب خواهد بود و از احتمال حضور آنتونی در ترکیب اصلی تیمش برای رویارویی با برنتفورد خبر داد.

منچستریونایتد که در حال حاضر با ۹ امتیاز در رده دهم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس است، از ساعت 17:30 فردا (شنبه – به وقت تهران) در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف برنتفورد خواهد رفت.

انتهای پیام/