تنها شرط رُم برای خرید قطعی لوکاکو از چلسی

تنها شرط رُم برای خرید قطعی لوکاکو از چلسی

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه گاتزتا دلواسپورت؛ باشگاه رُم تنها در صورت برای خرید روملو لوکاکو از چلسی اقدام خواهد کرد که در پایان فصل جاری موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا شده‌ باشد.

چلسی با وجود بی‌میلی برای قرض دادن لوکاکو، به خاطر نبود مشتریانی که حاضر به پرداخت حقوق بالای مهاجم این باشگاه باشند، در نهایت رضایت داد که ملی‌پوش بلژیکی به صورت قرضی به رم ملحق شود. در قرارداد طرفین هم بندی وجود دارد که به موجب آن باشگاه ایتالیایی در صورت تمایل می‌تواند با پرداخت 42 میلیون یورو بازیکن را به صورت قطعی بخرد.

بودجه محدود باشگاه رم اما اجازه چنین خرید گران‌قیمتی را به آن نمی‌دهد و به این دلیل تنها در صورت کسب پاداش صعود به لیگ قهرمانان اروپا قادر به خرید لوکاکو خواهد بود. این در حالیست که لوکاکو همین حالا در عربستان سعودی مشتریان دست به نقدی دارد که حاضر هستند به او سالانه 30 میلیون یورو حقوق بدهند.

لوکاکوی ۳۰ ساله تأثیرگذارترین بازیکن رم در این فصل بوده و در ۱۹ بازی‌اش 12 گل زده است. از این رو جالوروسی در اندیشه خرید قطعی اوست. شاگردان ژوزه مورینیو در حال حاضر با 4 امتیاز فاصله نسبت به تیم چهارم جدول، در رده هشتم قرار دارند.

انتهای پیام/