تنیسورهای راه یافته به مرحله نیمه نهایی رده‌های سنی مشخص شدند

تنیسورهای راه یافته به مرحله نیمه نهایی رده‌های سنی مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، هشتمین روز از رقابت‌های تنیس رده‌های سنی کمتر از ۱۸ سال در زمین‌های المپیک کیش برگزار و از ۸ تنیسور حاضر در مرحله یک چهارم نهایی، تنیسورهای پیروز به نیمه نهایی راه یافتند.

در رده سنی کمتر از ۱۰ سال پسران، آراد عبدی، محمد مهراد تقوی، پارسا ذوالفقاری و امیر کسری رنجبر، در رده سنی کمتر از ۱۰ سال دختران، الینا فرمانبر، سوگند عالیشاهی، آرمیتا عزت نژاد و لاوین حکیمی، در رده سنی کمتر از ۱۴ سال فرید ایمانی، علی تقی زاده، سهیل برخوردار و سام عطاران و در رده سنی کمتر از ۱۴ سال دختران نوژین نیک پور، مهرسا محمد رحیمی، سارینا داوری و آیلین محمدیان فرد موفق شدند با عبور از سد حریفان خود به مرحله نیمه نهایی صعود کنند.

همچنین مرحله نیمه نهایی رده سنی کمتر از ۱۶ سال پسران و ۱۸ سال دختران برگزار و در نهایت بردیا شریفی – پارسا فرقانی و هانا سلطانی – هلیا پرستوک به فینال رسیدند.

رقابتها در رده‌های سنی کمتر از ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶ و ۱۸ سال و با حضور بیش از ۵۰۰ شرکت کننده در بخش دختران و پسران برگزار می‌شود. در نهایت پس از ۱۰ روز رقابت برترین‌های هر رده معرفی می‌شوند. همچنین همزمان با برگزاری مسابقات رده‌های سنی، دومین ارزیابی تیم‌های ملی ۱۰، ۱۲، ۱۴و ۱۶ تحت زیر نظر مربیان تیم‌های ملی انجام می‌شود.

این مسابقات از ۱۷ شهریور ماه سال جاری در زمین‌های تنیس المپیک کیش آغاز و ۲۸ شهریور با معرفی تنیسورهای برتر به پایان می‌رسد.

مسابقات تنیس رده‌های سنی با سرداوری محمد حسن لاچینانی سرداور نشان سفید کشورمان مدیریت مهران قدسی در جزیره زیبای کیش در حال برگزاری است.

منبع : مهر