تنیس زیر 12 سال غرب آسیا| پیروزی ایران مقابل عراق و قطر

تنیس زیر 12 سال غرب آسیا| پیروزی ایران مقابل عراق و قطر

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، سومین روز مسابقات تیمی زیر 12 سال غرب آسیا با رویارویی نمایندگان کشورمان با حریفان خود آغاز شد.

در بخش پسران تیم ملی کشورمان با عراق روبه‌رو شد و تیم دختران به مصاف قطر رفت.

در نخستین دیدار بخش انفرادی پسران ، رامتین رافعی با نتیجه ( ۴-۶ و ۱-۶ ) دحین از عراق از ایران را شکست داد و علیرضا مقدسی در بازی دوم انفرادی با نتیجه ( ۶-۱ و ۰-۶ ) دیگر تنیسور حریف را برد و در دیدار دونفره تیم ایران با نتیجه ۲ بر یک عراق را مغلوب کرد تا این دیدار در مجموع با نتیجه ۳ بر صفر به سود نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

در بخش دختران نیز رومینا رافعی با نتیجه‌(0-6 و 0-6) بازی مساح از قطر را برد و در دومین مسابقه انفرادی عسل فرهبد نیا با نتیجه ( 3-6 و 0-6 ) مقابل حریف خود به پیروزی رسید.

در بخش دو‌نفره تیم‌ دختران ایران به راحتی و با نتیجه (0-6 و 0-6 ) تیم قطر را شکست داد و این دیدار نیز با نتیجه 3 بر صفر به نفع ایران پایان یافت.

این مسابقات از ۸ الی ۱۳ فروردین ماه به میزبانی لبنان برگزار می شود.

در بخش پسران علیرضا مقدسی ، بردیا مجد آبادی ، رامتین رافعی و راستین اکبری به مربیگری فرهاد صانع و در بخش دختران ، ارغوان امیر خانلو ، رومینا رافعی ، عسل فرحبدنیا به مربیگری هنگامه عزیزی به نمایندگی از کشورمان در این دوره از رقابت ها حضور دارند.

امیر برقعی به عنوان نماینده فدراسیون جهانی و جعفر سهرابی به عنوان سرپرست تیم های اعزامی در این مسابقات حضور دارند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم