توافق خاص مورینیو و فنرباغچه/ نگاه «آقای خاص» به تیم ملی پرتغال

توافق خاص مورینیو و فنرباغچه/ نگاه «آقای خاص» به تیم ملی پرتغال

به گزارش خبرنگار مهر، اخبار غیررسمی حاکی از آن است که ژوزه مورینیو سرمربی پیشین تیم فوتبال رم با تیم فنرباغچه ترکیه به توافق دو ۲ ساله رسیده است و به زودی این قرارداد رسمی خواهد شد.

اما به نظر می رسد که «آقای خاص» در قرارداد خود درخواستی را مطرح کرده است که به او اجازه می دهد در شرایط خاص بتواند از این تیم جدا شود و به ماجراجویی های خود در جای دیگر ادامه دهد.

پایگاه خبری «کالچیو مرکاتو» در گزارشی اعلام کرده است مورینیو قصد دارد در قرارداد خود بندی را اضافه کند که براساس آن اطمینان حاصل نماید در صورتی که فدراسیون فوتبال پرتغال به او پیشنهاد سرمربیگری این تیم را بدهد بتواند از فنرباغچه جدا شود و هدایت پرتغال را برعهده بگیرد.

مورینیو تاکنون تجربه حضور در تیم های ملی را نداشته است اما در دو مقطع از تیم ملی پرتغال پیشنهاد داشته که بار اول در دوره ای که سرمربی رئال مادرید بود، فلورنتینو پرز، رییس رئال مادرید، مانع از این اتفاق شد و بار دوم هم زمانی که هدایت رم را برعهده داشت پیشنهاد فدراسیون فوتبال پرتغال را رد کرد.

پایگاه خبری CNN اعلام کرده است مورینیو از اینکه به تیم ملی پرتغال نرفته پشیمان است و قصد دارد در قرارداد با فنرباغچه شرایطی را محیا کند که بتواند در صورتی شرایط محیا شود بتواند از این تیم جدا شود و به تیم ملی پرتغال برود.