تورام نسخه رُم را پیچید؛ هواداران اینتر از خجالت لوکاکو درآمدند!/ حضور 6 دقیقه‌ای آزمون

تورام نسخه رُم را پیچید؛ هواداران اینتر از خجالت لوکاکو درآمدند!/ حضور 6 دقیقه‌ای آزمون

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نبرد اینتر با رُمِ ژوزه مورینیو در هفته دهم سری A در حالی از ساعت 20:30 امشب (یکشنبه) در ورزشگاه سن‌سیرو آغاز شد که نراتزوری در دیداری پرحاشیه و مملو از صدای سوت (!) با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید تا یک بار دیگر آقای خاص مجبور شود دست خالی خانه تیم سابقش را ترک کند.

رُمی‌ها 81 دقیقه توانستند دروازه خود را در برابر حملات پرشمار اینتر بسته نگه دارند اما در نهایت مارکوس تورام روی پاس فدریکو دیمارکو قفل دروازه تیم میهمان را شکست و همین گل منجر به پیروزی میزبان شد.

از نکات مهم این بازی استقبال بسیار سرد هواداران اینتر از ستاره سابق‌شان روملو لوکاکو بود که برای اولین بار پس از جدایی‌اش از آبی‌و‌مشکی‌پوشان با پیراهن رم به ورزشگاه سن‌سیرو برمی‌گشت. با وجود هشدار مقامات امنیتی در خصوص ممنوعیت بردن سوت به ورزشگاه، هزاران تن از هواداران اینتر توانستند حدود 30 هزار سوت که بیرون ورزشگاه بین آنها توزیع شده بود را به داخل سن‌سیرو ببرند و از لحظه‌ای که لوکاکو برای گرم کردن خودش پیش از آغاز بازی به میدان رفت، این سوت‌ها را به صدا درآوردند. تنها واکنش مهاجم بلژیکی اما دست زدن برای هواداران تیم سابقش بود و او تا آخرین دقیقه بازی در زمین مسابقه حضور داشت.

سردار آزمون، مهاجم ایرانی رم هم مطابق هفته‌های گذشته که در دقایق پایانی به میدان رفته بود، این بار در دقیقه 89 فرصت بازی پیدا کرد و با احتساب وقت‌های اضافه در 6 دقیقه‌ای که در زمین بازی بود، نتوانست کار خاصی انجام دهد.

با این نتیجه اینتر ۲۵ امتیازی شد و با ۲ امتیاز اختلاف نسبت به یوونتوس به صدر جدول صعود کرد. این دوازدهمین بازی بدون باخت اینتر در ۱۳ مصاف اخیرش با رم بود که شامل ۶ پیروزی و ۶ تساوی می‌شود. اینتر در تاریخ خود تنها 2 بار در 10 هفته نخست سری A بهتر از فصل جاری نتیجه گرفته است؛ یک بار در فصل 98-1997 و دیگری در فصل 18-2017 که در هر دو مورد، در 10 هفته اول مسابقات 26 امتیاز گرفت.

در آخرین بازی امشب سری A از ساعت 22:15 به وقت تهران، میلان رده سومی میهمان ناپولی رده چهارمی است.

انتهای پیام/