توضیح باشگاه استقلال در مورد انتخاب سرمربی جدید آبی‌پوشان

توضیح باشگاه استقلال در مورد انتخاب سرمربی جدید آبی‌پوشان

به گزارش خبرنگار مهر، پس از جدایی فرهاد مجیدی و منتفی شدن حضور جواد نکونام به عنوان جانشین وی، مسئولان باشگاه استقلال در حال رایزنی با گزینه های دیگر هستند.

این باشگاه شامگاه پنجشنبه ١٩ خرداد با انتشار اطلاعیه ای در مورد آخرین وضعیت انتخاب سرمربی آبی ها توضیح داد. در این اطلاعیه آمده است:

«یکی از مهمترین سرمایه‌های باشگاه استقلال که در ۹ ماه گذشته مورد بازسازی و احیا قرار گرفته، اعتماد مجدد میان هواداران عزیز و باشگاه است. این اعتماد بر مبنای تلاش آگاهانه و صادقانه در جهت کسب افتخارات مهم شکل گرفته و بدون تردید قهرمانی تاریخی و باشکوه تیم استقلال در فصل اخیر حاصل این اعتماد است.

اعتماد موجود میان خانواده استقلال، بزرگ‌ترین سرمایه‌ای است که موجب موفقیت شده و باشگاه با تمام توان در حفظ و گسترش آن تلاش خواهد کرد. این اعتماد مهم‌ترین مبنای فعالیت باشگاه خواهد بود.

بر همین اساس مذاکره با گزینه‌های مختلف جهت هدایت تیم استقلال با هدف ورود قدرتمند به فصل آینده با دقت فراوان در حال انجام است. این انتخاب حتما با لحاظ تمام جوانب و بر مبنای تداوم قهرمانی استقلال و حضور قدرتمندانه در فصل آینده صورت خواهد گرفت.

لازم به ذکر است، اخبار دقیق و موثق درباره انتخاب سرمربی تیم استقلال از طریق رسانه رسمی باشگاه منتشر خواهد شد.»

منبع : مهر