توقف پرسپولیس برابر مس در نیمه اول

توقف پرسپولیس برابر مس در نیمه اول

به گزارش خبرنگار مهر، در روز نخست از هفته یازدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر از ساعت ۱۷ امروز پنجشنبه تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان مس کرمان بود که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پرسپولیس که یحیی گل محمدی را به دلیل ابتلا به کرونا به همراه نداشت در این دیدار با علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی، وحید امیری، دانیال اسماعیلی فر، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، مهدی ترابی، سعید صادقی، سروش رفیعی و یورگن لوکادیا به میدان رفت.

سرخپوشان که انگیزه بالایی برای رسیدن به پیروزی و سه امتیاز این دیدار داشتند در همان دقایق ابتدایی می توانستند به گل برتری برسند اما ضربه چیپ سعید صادقی که از روی دروازه بان هم رد شده بود را مدافع مس از روی خط دروازه برگرداند تا تیم تهرانی در دقیقه ۱۰ از رسیدن به گل اول محروم شود.

در ادامه باز هم این پرسپولیسی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه ۴۰ هم توسط سروش رفیعی درون محوطه جریمه صاحب فرصت خوبی برای گلزنی شدند اما ضربه این بازیکن به بیرون رفت و خطری دروازه مهمان کرمانی را تهدید نکرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

منبع : مهر