تکرار مصاف فجر شهید سپاسی و آلومینیوم اراک، اینبار در جام حذفی

تکرار مصاف فجر شهید سپاسی و آلومینیوم اراک، اینبار در جام حذفی

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور می‌بایست مقابل تیم سرحال و مدعی آلومینیوم اراک قرار بگیرد.

این دیدار از ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۲۸ آذر در اراک برگزار می‌شود تا تیم پیروز به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات حذفی صعود کند.

این دو تیم پیش از این، روز ۱۹ آذر در هفته نهم لیگ برتر فوتبال در اراک به مصاف هم رفتند که شاگردان رسول خطیبی با یک گل به برتری رسیدند و اکنون برای دومین بار متوالی در ماه جاری، دو تیم فجر و آلومینیوم رو در روی هم قرار می‌گیرند.

زردپوشان فجر شهید سپاسی شیراز، سه دوره پیاپی در سال‌های ۸۰، ۸۱ و ۸۲ به فینال جام حذفی فوتبال ایران راه یافتند که یک بار در سال ۱۳۸۰ با قهرمانی در جام حذفی، ضمن کسب بالاترین افتخار فوتبالی تاریخچه ۳۳ خود، جواز حضور در مسابقات جام برندگان جام آسیا را نیز بدست آوردند.

به گزارش مهر، باشگاه فجر شهید سپاسی در سالیان اخیر چندان به جام حذفی نگاه ویژه ای نداشته و اولویت خود را به مسابقات لیگ داده است و امسال نیز که نماینده فارس در قامت یک تیم لیگ برتری پا به عرصه جام حذفی گذاشته، بنظر می‌رسد بازهم این مسابقات را به عنوان یک تورنومنت تدارکاتی می‌بینند و این ادعا را از کلام علی اصغر کلانتری سرمربی فجری‌ها می‌توان متوجه شد.

سرمربی تیم فجرشهید سپاسی شیراز در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص مصاف دوباره با تیم آلومینیوم اراک اینبار در جام حذفی بیان داشت: انشاالله شاهد بازی خوب و تماشاگر پسندی باشیم و از بازیکنانی که در لیگ برتر کمتر استفاده شده بتوانیم به خوبی بازی بگیریم.

علی اصغر کلانتری افزود: ما ۳۰ بازیکن داریم که شرایط نزدیک به هم دارند و فاصله زیادی بین آنها نیست و بازی‌های پشت سرهم باعث خستگی زیاد بازیکنان ما شده است.
وی در ادامه بیان کرد: فشردگی بازی‌ها برای ما خیلی سخت است و درست است که سال اول حضورمان در لیگ برتر می‌باشد اما لیگ برایمان مهمتر از جام حذفی است و چون بازیکنان ما نزدیک به هم هستند، دغدغه‌ای برای جام حذفی نداریم و امیدواریم بازیکنان جایگزین، راضی کننده و خوب بازی کنند.

سرمربی نماینده فارس با اشاره به دیدار قبلی این دو تیم در لیگ اظهار داشت: در دیدار قبلی رقابت سختی داشتیم و تا دقیقه ۸۰ دروازه خود را بسته نگه داشتیم و با وجود رضایت از عملکرد بازیکنانم، در بحث حریف گیری و یک سوم حمله مشکل داشتیم و نتوانستیم خلق موقعیت کنیم و انشاالله در جام حذفی بتوانیم این مشکل را برطرف کنیم.

منبع : مهر