تیم بسکتبال شهرداری گرگان به نیمه نهایی رسید/ ادامه نبرد چند تیم

تیم بسکتبال شهرداری گرگان به نیمه نهایی رسید/ ادامه نبرد چند تیم

به گزارش خبرگزاری مهر، رقابت‌های مرحله یک چهارم لیگ برتر بسکتبال مردان کشور با انجام سه بازی پیگیری شد که با پیروزی تیم های نبوغ اراک، شهرداری گرگان و پالایش نفت آبادان همراه بود.

آویژه صنعت پارسا مشهد و شهرداری گرگان در حالی در مشهد مقدس به میدان رفتند که دو بازی قبلی در گرگان با برتری شهرداری به پایان رسید و در بازی سوم نیز شاگردان مهران حاتمی با نتیجه ۹۱-۸۳ به برتری رسیدند تا سری با نتیجه سه بر صفر به سود نماینده استان گلستان به ثبت برسد.
شهرداری گرگان با این برد به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

کاله مازندران هم که دو بازی در آمل را مقابل نبوغ اراک با پیروزی سپری کرده بود در اراک با نتیجه ۷۴ – ۷۰ مغلوب نبوغ اراک شد تا سری یک چهارم بین این دو تیم همچنان ادامه یابد.

پالایش نفت آبادان در اولین بازی سری یک چهارم در آبادان مقابل مهرام تهران قرار گرفت و در این بازی با نتیجه ۱۰۰ – ۹۲ به پیروزی دست یافت. بازی دوم این دو تیم همچنین نبوغ اراک و کاله مازندران نیز یکشنبه ۲۷ فروردین در آبادان و اراک برگزار می شود.

در ادامه این رقابت‌ها ذوب آهن در روزهای شنبه و دوشنبه ۲۶ و ۲۸ فروردین از ساعت ۱۹:۳۰ میزبان صنعت مس کرمان است .

در مرحله نیمه نهایی برنده کاله مازندران و نبوغ اراک به مصاف برنده ذوب آهن – صنعت مس کرمان می رود. شهرداری گرگان هم با برنده پالایش نفت آبادان و مهرام تهران مسابقه می دهد.