تیم والیبال زنان ایران برابر فیلیپین شکست خورد

تیم والیبال زنان ایران برابر فیلیپین شکست خورد

به گزارش خبرگزاری مهر، چهارمین روز مسابقات جام کنفدراسیون زنان آسیا امروز (چهارشنبه دوم شهریور) با چهار دیدار پیگیری شد. تیم ملی زنان ایران در چهارمین مسابقه امروز به مصاف فیلیپین میزبان این رقابت‌ها رفت و ۳ بر یک مغلوب این تیم شد.

شاگردان الساندرا کمپدلی در ست سوم این مسابقه ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسیدند اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر۱۹، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۴نتیجه را به میزبان واگذار کردند.

ترکیب تیم ملی والیبال زنان در این دیدار مهسا کدخدا، مائده برهانی، پوران زارع، تهمینه درگزنی، الهه پورصالح، زهرا مغانی و محدثه مشتاقی (لیبرو) بود.

ملی‌پوشان کشورمان که در بازی روز گذشته مقابل ویتنام مغلوب شده بودند، امروز با انگیزه‌ای بالاتر و با هدف برد حریف وارد زمین شدند، اما والیبالیست‌های میزبان در این دیدار سعی کردند با زدن سرویس‌های هدفمند دریافت ایران را متزلزل کنند چرا که آن‌ها برای صعود به دور دوم مسابقات نیاز به برد در این دیدار داشتند و از همه توان‌شان مقابل ایران استفاده کردند.

حضور پررنگ هواداران فیلیپینی در سالن و تشویق بی‌وقفه آن‌ها انگیزه بازیکنان این کشور را برای برد بیشتر و شرایط را برای برتری این تیم فراهم کرده بود.

شاگردان کمپدلی که مقابل هزاران هوادار فیلیپینی حاضر در سالن محل برگزاری مسابقه به مصاف تیم ملی میزبان رفته بودند، همه توان‌شان را بکار گرفتند تا در این دیدار حساس نتیجه را به نفع خود رقم بزنند، اما در نهایت سه بر یک مغلوب شدند.

تیم ایران فردا (پنج‌شنبه سوم شهریور) در چهارمین دیدار خود در این پیکارها از ساعت ۱۲:۳۰ مقابل تیم چین قرار می‌گیرد.

منبع : مهر