جدال فولادی‌ها برنده نداشت/ شکست زاگرس برابر البرز

جدال فولادی‌ها برنده نداشت/ شکست زاگرس برابر البرز

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، صبح امروز در هفته دهم نوزدهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان ۴ بازی برگزار شد که طی آن فولادی ها به تساوی رضایت دادند، زاگرس جنوبی کازرون سومین شکست فصل خود را ثبت کرد و سنگ آهن بافق کار سختی برای پیروزی نداشت.

در مهمترین دیدار هفته دهم دو تیم فولاد هرمزگان و فولاد مبارکه سپاهان به مصاف هم رفتند و در پایان، جدال این دو تیم با تساوی ۲۲-۲۲ پایان یافت تا دو تیم امتیازات این بازی را تقسیم کنند. با این تساوی فاصله فولاد هرمزگان تا تیم صدر جدول به ۳ رسید.

در دیگر دیدار مهم این هفته شهدای رزکان البرز میزبان زاگرس جنوبی کازرون بود. رزکان که بارها نشان داده می‌تواند بازی را برای هر تیمی مشکل کند، این بار نیز بازی را برای شاگردان خدیجه قانع مشکل کرد و در پایان توانست ۲۸ بر ۲۵ پیروز این میدان سخت باسد تا هر دو امتیاز این بازی را به نام خود ثبت کند. این سومین شکست زاگرس جنوبی کازرون بود.

سنگ آهن بافق صدرنشین نیز که به لارستان رفته بود، کار سختی برای پیروزی برابر شهید چمران لارستان نداشت و توانست ۲۹ بر ۱۸ به پیروزی برسد تا با توقف فولاد هرمزگان و شکست زاگرس جنوبی کازرون، با ۱۸ امتیاز به تنهایی در صدر جدول رده‌بندی تکیه زند.

نفت وگاز گچساران نیز دومین پیروزی فصل خود را با برتری ۳۱-۳۳ برابر سنندج کسب کرد.

نتایج کامل مسابقات هفته دهم لیگ برتر هندبال بانوان به این شرح است:

فولاد هرمزگان ۲۲ – فولاد مبارکه سپاهان ۲۲

شهدای رزکان البرز ۲۸ – زاگرس جنوبی کازرون ۲۵

شهید چمران لارستان ۱۸ – سنگ آهن بافق ۲۹

سنندج ۳۱ – نفت و گاز گچساران ۳۳

با این نتایج سنگ آهن بافق با ۱۸ امتیاز صدرنشین است و تیم‌های فولاد هرمزگان با ۱۵ و زاگرس جنوبی کازرون با ۱۴ امتیاز دوم و سوم لیگ هستند.

سپاهان با ۱۳، شهدای رزکان البرز ۱۲، نفت و گاز گچساران با ۵، شهید چمران لارستان با ۳ و سنندج بدون امتیاز در جایگاه‌های بعدی جای دارند.

هفته یازدهم لیگ برتر هندبال بانوان ۱۳ بهمن برگزار می‌شود.