جدال چهار تیم برای قهرمانی/ پارت نوین در کمین مدعیان

جدال چهار تیم برای قهرمانی/ پارت نوین در کمین مدعیان

به گزارش خبرنگار مهر، با برگزاری ۹ بازی از هفته‌های سوم تا پنجم، لیگ دسته یک جوانان و بزرگسالان بانوان (جام کوثر) گرامیداشت شهیده شاخص کشور «فاطمه اسدی»، چهارشنبه ۵ بهمن ماه به پایان می‌رسد. در این دوره از مسابقات ۶ تیم لوازم خانگی کن، فرمانیه، لوکس شمشیری یاس، بیمه تجارت نو، پارت نوین و پایگاه سلامتی رها که از مرحله مقدماتی صعود کردند به میزبانی خانه تکواندو به مصاف هم می‌روند.

هر کدام از بازی‌های این هفته برای تیم‌های اول تا سوم حکم یک فینال را دارد که به نوعی یک معادل چند مجهولی برای تعیین تیم‌های برتر این دوره از مسابقات است. بیمه تجارت نو قصد دارد عنوان نایب قهرمانی سال گذشته را تبدیل به قهرمانی کند؛ از طرف دیگر تیم تازه وارد پارت نوین در نظر دارد با ستاره‌های خود شگفتی ساز شود. لوکس شمشیری یاس که اغلب از بازیکنان جوان تشکیل شده اند نیز نیم نگاهی به این عنوان ارزشمند دارد.

۲ تیم ۴ امتیازی بیمه تجارت نو و پارت نوین با در اختیار داشتن مکان‌های اول و دوم جدول رده بندی شانس بیشتری نسبت به سایر رقبا برای کسب عنوان قهرمانی دارند. برنده تقابل رودروی این دو تیم مدعی، گام بلندی برای کسب عنوان قهرمانی خواهد برداشت. در این دیدار احتمال مبارزه ناهید کیانی با بخشی نژاد، سعیده نصیری با نگار اسماعیلی و پریسا جوادی با طیبه پارسا دیدنی تر از سایر مبارزات خواهد بود.

شاگردان مینا فردی در تیم بیمه تجارت نو قبل از این بازی مهم، به دیدار فرمانیه و پایگاه سلامتی رها خواهند رفت. فرمانیه تیم ۳ امتیازی جدول که هفته نخست برابر لوکس شمشیری غافلگیر شد، خود یکی از مدعیان است و نتیجه این دیدار می‌تواند سرنوشت جدول را تغییر دهد. پارت نوین اگر می‌خواهد در نخستین سال حضور خود یکی از تیم‌های برتر این مسابقات باشد، باید از دیدار با لوکس شمشیری و فرمانیه دست خالی میدان را ترک نکند.

لوکس شمشیری یاس دیگر تیم ۳ امتیازی این بازی‌ها ۳ بازی مهم خواهد داشت که به ترتیب با پارت نوین، لوازم خانگی کن و پایگاه سلامتی رها دیدار خواهد کرد. کسب امتیازات کامل این ۳ دیدارمی تواند این تیم را به جایگاه مناسبی در جدول و سکوی قهرمانی برساند.

برنامه دیدارها:

هفته سوم
بیمه تجارت نو – فرمانیه
پارت نوین – لوکس شمشیری یاس
پایگاه سلامتی رها – لوازم خانگی کن

هفته چهارم
بیمه تجارت نو – پایگاه سلامتی رها
پارت نوین – فرمانیه
لوازم خانگی کن – لوکس شمشیری یاس

هفته پنجم
بیمه تجارت نو – پارت نوین
پایگاه سلامتی رها – لوکس شمشیری یاس