جزئیاتی از برنامه قطری‌ها برای سرمایه‌گذاری در تاتنهام

جزئیاتی از برنامه قطری‌ها برای سرمایه‌گذاری در تاتنهام

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه تلگراف انگلیس؛ ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن از جانب کارفرمایان خود در قطر مأموریت پیدا کرده تا آنها را در لیگ برتر انگلیس نیز صاحب تیم کند و گویا تاتنهام گزینه مورد نظر او و قطری‌هاست.

طبق گزارش تلگراف؛ الخلیفی به تازگی در هتلی در لندن با دنیل لِوی رئیس باشگاه تاتنهام مذاکراتی داشته است که در آن دو طرف درباره شرایط انتقال بخشی از مالکیت باشگاه به صحبت‌ کردند. این‌طور که پیداست گروه سرمایه‌گذاری قطر به عنوان مالک باشگاه پاری‌سن‌ژرمن رویکردی مانند مالکان اماراتی منچسترسیتی را برای تیم‌داری در نقاط مختلف جهان در پیش گرفته‌ و پیش از این نیز در ماه اکتبر سال گذشته 22 درصد از سهام باشگاه براگای پرتغال را در ازای 90 میلیون پوند خریداری کرده که این دومین سرمایه‌گذاری آنها برای خرید یک تیم فوتبال پس از پاری‌سن‌ژرمن در سال 2011 است.

آنها اکنون در تلاش برای ورود به جمع مالکان باشگاهی دیگر، پیشنهادی نزدیک به یک میلیارد پوند برای خرید 25 درصد از سهام باشگاه تاتنهام ارائه کرده‌اند.

در همین حال شنیده می‌شود که رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با رؤسای یک باشگاه فرانسوی نیز برای خرید سهام این تیم مذاکره داشته است.

انتهای پیام/