جزئیات قرارداد اوبامیانگ با بارسلونا

جزئیات قرارداد اوبامیانگ با بارسلونا

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بارسلونا که در ساعت پایانی نقل‌وانتقالات زمستانی اخیر با پی‌یر امریک اوبامیانگ قرارداد امضا کرده بود، سرانجام امروز (چهارشنبه) به طور رسمی از این مهاجم گابنی رونمایی کرد. بر اساس اعلام باشگاه بارسلونا، این مهاجم گابنی با امضای قراردادی سه و نیم ساله خود را تا سال 2025 به آبی‌واناری‌ها متعهد کرده است.

اوبامیانگ که قراردادش شب گذشته (سه‌شنبه) به طور رسمی توسط آرسنال فسخ شد، در قراردادش با باشگاه بارسلونا بند فسخ 100 میلیون یورویی وجود دارد و در کنار این بندی گنجانده شده است که او می‌تواند در تاریخ 30 ژوئن 2023 به صورت توافقی از این تیم جدا شود.

پیش از این «رادیو کاتالونیا» مدعی شده بود؛ بارسلونا بندی را در قرارداد با اوبامیانگ گذاشته است که در صورت بروز هر نوع بی‌انضباطی از جانب این مهاجم گابنی، می‌تواند قرارداد او را فسخ کند. گفته می‌شود شماره پیراهن «25» بارسا هم به این مهاجم گابنی خواهد رسید.

این مهاجم گابنی اخیراً از باشگاه آرسنال مرخصی گرفته بود تا به دلیل مشکلات خانوادگی به گابن سفر کند، اما او دیرتر از موعد مقرر به لندن بازگشت و در کنارش عکسی از او لو رفت که نشان می‌داد به جای رفتن به گابن در بارسلوناست و در حال زدن تتوی جدیدی روی بدنش که همین مسئله باعث شد تا مدیران باشگاه آرسنال او را به طور کلی از ترکیب این تیم کنار بگذارند.

اوبامیانگ ۲۹ ساله که در سال ۲۰۱۸ از بوروسیا دورتموند به آرسنال پیوست، در ۱۶۳ بازی برای توپچی‌های لندن به میدان رفت و آمار 92 گل زده و 20 پاس گل را از خود برجای گذاشت.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم