جنرال موتورز آمریکا تعطیلی کارخانه خود را سه هفته دیگر تمدید کرد

جنرال موتورز آمریکا تعطیلی کارخانه خود را سه هفته دیگر تمدید کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، شرکت جنرال موتورز آمریکا روز جمعه اعلام کرد که توقف تولید خود را در کارخانه مونتاژ اوریون Orion در میشیگان که خودروی برقی شورولت بولت را می‌سازد، به مدت سه هفته دیگر تمدید کرده است.

بزرگترین خودروساز ایالات متحده در ماه اوت فراخوان خود را برای خودروهای بولت به منظور جایگزینی ماژول های باتری و مقابله با خطرات آتش سوزی این مدل پس از یک سری گزارش های آتش سوزی، به بیش از 140000 دستگاه افزایش داد.

این شرکت همچنین اعلام کرد کارخانه اوریون که تولید خود را در ماه اوت پس از فراخوان باتری متوقف کرد، اکنون قصد دارد در تاریخ 6 دسامبر تولید این محصول را از سر بگیرد. توقف تولید سه هفته ای جدید از 15 نوامبر آغاز خواهد شد.

اواخر ماه گذشته، جنرال موتورز اعلام کرده بود که از اول نوامبر تولید محدودی را به مدت دو هفته در این کارخانه اجرا خواهد کرد تا به بهینه سازی تولید باتری و پشتیبانی زنجیره تامین کمک کند. از جمله این اقدامات ارائه وسایل نقلیه برای مشتریان در طول تعمیرات فراخوان بود.

این شرکت آمریکایی روز جمعه اعلام کرد که “تعویض ماژول باتری همچنان در اولویت است. ما به تنظیم برنامه تولید Orion ادامه خواهیم داد تا به بهترین نحو از فراخوان پشتیبانی کند.”

مارک رویس، رئیس جنرال موتورز، ماه گذشته گفت که این شرکت پیش از شروع مجدد تولید خودروهای جدید، به فراخوان رسیدگی می کند.

اخیراً، این شرکت خودروسازی به دلیل کمبود تراشه مجبور شد تولید اکثر کارخانه های مونتاژ در آمریکای شمالی را متوقف کند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم