جهاد علمی از برجسته ترین مصادیق جهاد است

جهاد علمی از برجسته ترین مصادیق جهاد است

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه به همراه جمعی از فرماندهان و مسئولین از نمایشگاه دستاوردهای تحوّلی دانشگاه جامع امام حسین (ع) بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت‌های این دانشگاه در حوزه‌ی علمی، فناوری و پژوهشی دانشگاه قرار گرفتند.

حجت الاسلام حاجی صادقی در حاشیه‌ی این بازدید برجسته‌ترین مصداق جهاد را جهاد علمی دانست و تصریح کرد: امروز شاهد پیشرفتهای بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف بودم ، البته تصوّر نمی‌کردم که این حجم از مجاهدت علمی در این دانشگاه صورت گرفته باشد.

وی افزود: این پیشرفت‌ها، نمونه‌ی بارز فعلُ الله است و خرمشهرهای علمی را هم خدا به دست این جوانان، آزاد خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه خطاب به جوانان پژوهش گر، اظهار کرد: در این مسیر با ثبات بیشتر پیش روید و شاکر خدا باشید. شما جوانان، کلیدواژه ی «ما می توانیم» را به «ما توانستیم»، تبدیل کردید و مسئولین نیز باید از ظرفیت‌های دانشگاه در حوزه نوآوری، خلّاقیت و ابتکار، در راه خدمت به مردم و آبادانی میهن، بهره برداری کنند.

حجت الاسلام حاجی صادقی با تاکید بر اینکه این ابداعات و ابتکارات نقش مهمی در امنیت آفرینی ایران اسلامی دارند، افزود: دشمن در تلاش است با اقدامات خود، مردم را نا امید کند و وضعیت کشور را سخت جلوه دهد. و ما باید با ارائه ی این دستاوردها به جامعه، نشان دهیم که چه اتفاقات و موفقیت‌ها و پیروزی‌های خوبی به دست جوانان ما حاصل شده تا مردم عزیز امیدوارتر شوند و به فرزندان خود افتخار کنند.

منبع : مهر