حضور هافبک سابق استقلال در اردوی شاگردان محمد بنا

حضور هافبک سابق استقلال در اردوی شاگردان محمد بنا

به گزارش خبرگزاری مهر، اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های کشورهای اسلامی و قهرمانی جهان، این روزها در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده کمپ تیم‌های ملی کشتی شهید حاج قاسم سلیمانی در حال برگزاری است.

ملی پوشان فرنگی در حالی امروز تمرینات‌شان را پیگیری کردند که یک مهمان فوتبالیست داشتند. فرشید اسماعیلی هافبک سابق استقلال که فصل گذشته در تیم العربی قطر بازی می‌کرد، از نزدیک تمرین فرنگی کاران را در کنار محمد بنا تماشا کرد.

اسماعیلی درباره حضورش در خانه کشتی گفت: با محمدعلی گرایی و محمدرضا گرایی خیلی رفیق هستم و امروز آمدم به بچه‌ها سر بزنم. با آقای بنا که سلطان مربیان هست صحبت کردم و یک روز خیلی خوب برای من بود.

هافبک سابق باشگاه استقلال اظهار داشت: به کشتی خیلی علاقه دارم واقعاً تمرینات پرفشاری بچه‌ها انجام می‌دهند. از زمانی که آقای دبیر آمده اند، وضع کشتی با توجه به صحبت‌هایی که با دوستان کشتی گیرم داشتم، خیلی بهتر شده است.

وی با بیان اینکه یک خواهش از مسئولان دارم، تاکید کرد: مسئولان به قولی که به بچه‌های کشتی‌گیر و ورزشکار می‌دهند، عمل کنند. بچه‌ها امروز کمی از بدقولی‌ها دلخور بودند، واقعاً حق بچه‌ها بیشتر از این است. کشتی‌گیری که قهرمان المپیک می‌شود، باید از نظر مالی کاملاً تأمین باشد تا در تمرین دغدغه‌ای نداشته باشد و در تمرین فقط روی کشتی تمرکز کند. امیدوارم مسئولانی که قول می‌دهند به قول‌شان عمل کنند.

منبع : مهر