حق ما حضور در فینال بازی‌های اسلامی بود/ از بازیکنانم رضایت دارم

حق ما حضور در فینال بازی‌های اسلامی بود/ از بازیکنانم رضایت دارم

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم ملی هندبال مردان ایران در دیدار رده بندی بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در قونیه برابر عربستان پیروز شد و مدال برنز این رقابتها را بدست آورد.

وسلین وویوویچ سرمربی تیم ملی هندبال مردان ایران پس از پایان مسابقات هندبال بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی و کسب مدال برنز توسط ملی‌پوشان ایران در این تورنمنت اظهار کرد: قطعاً ما باید در فینال این رویداد حضور پیدا می‌کردیم، اما اتفاقاتی رخ داد که مانع از رسیدن ایران به فینال شد.

وی ادامه داد: تیم هندبال ترکیه با دو باخت به مدال نقره این بازی‌ها رسید و ما با یک باخت به مدال برنز رسیدیم، اما این ورزش است. من به بازیکنانم افتخار می‌کنم و باید بگویم آنها واقعاً خوب عمل کردند.

سرمربی تیم ملی هندبال ایران افزود: ما در این تورنمنت حتی بدون داشتن بازیکنان خوبی مانند سجاد استکی و پویا نوروزی‌نژاد و یا یونس آثاری که در طول بازی‌های این رویداد مصدوم بود عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتیم. حتی در بازی آخر با چند بازیکن محروم مقابل حریف بازی کردیم و البته در نهایت مقابل عربستان پیروز شدیم.

وویوویچ با ابراز رضایت از بازیکنانش در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی، بیان داشت: همه ما در تیم ملی مانند یک خانواده بزرگ هستیم که می‌توانیم اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم.

سرمربی تیم ملی هندبال با اشاره به در پیش بودن مسابقات قهرمانی جهان، افزود: تا رسیدن به مسابقات قهرمانی جهان فرصت کافی برای آمادگی داریم و فراموش نکنیم هر چیزی در مسابقات قهرمانی جهان امکان رخ دادن دارد.

منبع : مهر