حمله به مسجدالاقصی نشان از ترس و استیصال اسرائیل است

حمله به مسجدالاقصی نشان از ترس و استیصال اسرائیل است

به گزارش خبرگزاری مهر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در محکومیت جنایت هتک حرمت مسجدالاقصی بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است:

جنایت اخیر رژیم سفاک و کودک کش صهیونیستی در مسجد الاقصی که منجر به جراحت و بازداشت معتکفین روزه‌دار فلسطینی در قبله‌گاه اول مسلمانان گردید، پرده دیگری از چهره خشونت بار و توحش ذاتی این رژیم موقت و نامشروع را در برابر دیدگان افکار عمومی دنیا به نمایش گذاشت؛ رژیمی وحشی که برای رسیدن به اهداف زیاده خواهانه و اشغالگرایانۀ خود از هیچ عمل غیر انسانی دریغ نمی‌کند.

حمله وحشیانه و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی نشان از ترس و استیصال در مقابل انتفاضۀ نوین و حضور حماسی و شجاعانه نسل جوان فلسطین در میدان مقاومت و مبارزه است و آن را به کابوسی سخت برای اشغال گران قدس و حامیان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای آنها بدل ساخته است.

امروز ایستادگی و مقاومت اسلامی شکل گرفته در کرانۀ باختری رود اردن همراه با بپا خواستن جونان مؤمن و با انگیزۀ و اوضاع داخلی آشفته و متزلزل در سرزمین‌های اشغالی؛ معادلات را به نفع جریان مقاومت و ملت قهرمان فلسطین تغییر اساسی داده و رژیم صهیونیستی را بیش از هر زمان دیگری به فروپاشی و اضمحلال نزدیک ساخته است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی؛ ضمن محکومیت شدید این جنایت سبوعانۀ رژیم اشغالگر قدس در هتک حرمت قبلۀ اول مسلمانان جهان، از همه ملت‌ها و دولت‌های اسلامی، نخبگان و مجامع بین المللی، آزادی‌خواهان و عدالت‌جویان جهان می‌خواهد این جنایت و حرکت شنیع را محکوم نموده و مانع تجاوزات و جنایات وحشیانۀ صهیونیست‌ها شوند. بی تردید ملت بزرگ و همیشه در صحنۀ ایران اسلامی و همه ملل مسلمان و آزادیخواهان جهان با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس پاسخ کوبنده‌ای به جنایات صهیونیست‌ها خواهند داد.