خانه مد فرانسه وارد صنعت فیلم‌سازی شد

خانه مد فرانسه وارد صنعت فیلم‌سازی شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، سن لوران پروداکشنز با ساخت جدیدترین فیلم پدرو آلمادوار وارد عرصه سینما شد.
«راه عجیب زندگی» ساخته جدید آلمادوار که یک فیلم کوتاه وسترن است و نیز پروژه‌هایی از دیوید کراننبرگ و پائولو سورنتینو حاصل عملکرد سینمایی خانه مد فرانسوی است.
ایتن هاوک و پدرو پاسکال در فیلم کوتاه آلمادوار در نقش ۲ تفنگچی سابق میانسال که پس از ۲۵ سال دوباره دوستی قدیمی‌شان را زنده می‌کنند بازی کرده‌اند.
به نظر می‌رسد سن لوران پس از اینکه ستارگان سینمایی سال‌ها با پوشیدن لباس‌های این خانه مد روی فرش قرمز جشنواره‌های مختلف رفتند، حالا می‌خواهد به صورت جدی‌تری در صنعت سینما دیده شود.
سن لوران پروداکشنز توسط آنتونی واکارلو مدیر این خانه مد اداره می‌شود و ۲ پروژه جدید دیوید کراننبرگ و پائولو سورنتینو اکنون در همین کمپانی در حال ساخت است.
کراننبرگ کارگردان کانادایی چهره محبوب جشنواره کن است و سال پیش آخرین فیلمش «جنایت‌های آینده» را در کاخ جشنواره به نمایش درآورد. سورنتینو کارگردان ایتالیایی نیز با «دست خدا» در سال ۲۰۲۱ در جشنواره کن حضور داشت.
هدف این است که در فیلم‌های بعدی سن لوران پروداکشنز لباس‌هایی از این برند مد نیز نمایش داده شود.
واکارلو گفته است قصد دارد با استعدادهای بزرگ سینمایی که سال‌ها الهام‌بخش وی بوده‌اند کار کند و برای آنها فضای بیشتری فراهم آورد.