خانه نشینی سه هفته‌ای دانش‌آموزان در اردبیل

خانه نشینی سه هفته‌ای دانش‌آموزان در اردبیل

به گزارش خبرنگار مهر، در اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل در خصوص نحوه استمرار فعالیت‌های آموزشی مدارس در روز شنبه ۹ بهمن ماه ۱۴۰۰ آمده است: روز شنبه ۹ بهمن ماه ۱۴۰۰ به دلیل بارش برف و برودت هوا نحوه استمرار فعالیت‌های آموزشی مدارس در بستر شاد انجام می‌شود.

همچنین آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد: در شهر اردبیل پیش دبستانی و دوره اول ابتدایی پایه‌های اول، دوم و سوم ابتدایی نوبت صبح و بعد از ظهر بصورت غیر حضوری و در شبکه شاد برگزار خواهد شد.

در این اطلاعیه تاکید شده است: همشهریان و اولیا اطلاعیه‌های آموزش و پرورش استان اردبیل را فقط از طریق پرتال خبری اداره کل آموزش و پرورش استان به نشانی www.arta.medu.ir و کانال‌های اطلاع رسانی شاد و سروش به نشانی artamedu@ و تلفن گویای ۲۸۸۰ و صدا و سیمای مرکز استان اردبیل دریافت کنند.

با استمرار تعطیلی مدارس در اردبیل این سومین هفته‌ای است که دانش آموزان در مقاطع مختلف تعطیل شده و آموزش در بستر شاد انجام می‌شود.

شدت برودت هوا و بسته شدن معابر شهری اردبیل به دنبال بارش دو هفته قبل سبب شد تا آموزش و پرورش استان اردبیل برای سومین هفته متوالی مدارس اردبیل را تعطیل اعلام کند.

گرچه بیش از ۱۶ روز از بارش برف در اردبیل می‌گذرد اما شرایط اغلب معابر شهری اردبیل برای تردد گروه‌های سنی ابتدایی و گروه‌های خاص مناسب نیست.

منبع : مهر