خبر خوش برای فرانسه/ امباپه نیازی به جراحی بینی ندارد

خبر خوش برای فرانسه/ امباپه نیازی به جراحی بینی ندارد

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های ملی فوتبال فرانسه و اتریش روز گذشته دوشنبه ۲۸ خرداد در اولین بازی مرحله گروهی خود رو در روی هم قرار گرفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر فرانسه به اتمام رسید تا خروس‌ها (لقب تیم ملی فرانسه) گام اول را محکم بردارند.

در دقایق پایانی این بازی «کیلیان امباپه» ستاره تیم ملی فرانسه و باشگاه رئال مادرید پس از برخورد با بازیکن حریف به شدت از ناحیه بینی دچار مصدومیت شد و نتوانست تا آخر بازی در زمین حضور داشته باشد و جای خود را به اولویه ژیرو» داد.

سایت «mirror» انگلیس در خصوص آخرین وضعیت مصدومیت امباپه نوشت: این بازیکن پس از مصدومیت فوراً به بیمارستانی در دوسلدورف آلمان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت. فدراسیون فوتبال فرانسه تأیید کرده است که بینی امباپه دچار شکستگی شده اما نیازی به عمل جراحی ندارد. کاپیتان فرانسه ابتدا توسط کادر پزشکی و دکتر «فرانک لو گال» تحت درمان قرار گرفت و تشخیص داد که او شکستگی بینی دارد.

امباپه در چند روز آینده تحت درمان قرار خواهد گرفت، اما در آینده نزدیک تحت عمل جراحی قرار نمی‌گیرد. ماسکی برای او ساخته می‌شود تا شماره ۱۰ تیم ملی فرانسه برای بازگشت به مسابقات آماده شود.

با این حال هنوز مدت زمان دوری امباپه به طور رسمی اعلام نشده و باید دید مهاجم فرانسه چه زمانی به میادین باز می‌گردد.