دایر: برای کسب عناوین قهرمانی به بایرن آمده‌ام

دایر: برای کسب عناوین قهرمانی به بایرن آمده‌ام

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اریک دایر که با قرارداد قرضی ۶ ماهه با قابلیت تمدید برای یک سال دیگر از تاتنهام جدا و به بایرن مونیخ پیوست، امروز (شنبه) در مراسم معارفه‌اش گفت: مونیخ سرد است اما از زمانی که به اینجا آمده‌ام، حس خوبی دارم. من حس خانواده بودن را در این باشگاه به خوبی حس کردم، اما سورپرایز نشدم.

وی همچنین درباره تأثیر هری کین بر تصمیمش برای پیوستن به جمع باواریایی‌ها اظهار داشت: هری دوستم است و از زمانی که او به بایرن پیوست، با او زیاد صحبت کرده‌ام و بازی‌‌های بایرن و بوندس‌لیگا را دنبال می‌کردم. وقتی فهمیدم که فرصت پیوستن به بایرن را دارم، خودم هم پیگیر بودم.

خرید جدید سرخپوشان مرسی‌ساید درباره اهدافش در بایرن خاطرنشان کرد: اهداف من هم‌راستای اهداف باشگاه است و اهداف مشترکی داریم. من برای کسب عناوین قهرمانی به اینجا آمدم. هدف من کمک به تیم برای رسیدن به موفقیت است.

دایر ۲۹ ساله همچنین درباره اینکه چرا اخیراً در تاتنهام خیلی فرصت بازی به او نمی‌رسید، گفت: این تصمیم باشگاه و سرمربی بود که آن را پذیرفتم. من تلاش زیادی کردم تا آماده باشم و در چند ماه گذشته چنین رویکردی داشتم و حالا حس خوبی دارم.

دایر که پیراهن شماره «15» بایرن را به خود اختصاص داد، درباره رقابتی که برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی با دیگر بازیکنان بایرن خواهد داشت، خاطرنشان کرد: وقتی به چنین باشگاه بزرگی ملحق می‌شوید، همیشه رقابت داغی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی وجود دارد. از کار با این بازیکنان هیجان‌زده هستم. ما همچنین چند مهاجم فوق‌العاده در ترکیب‌مان داریم که بی‌صبرانه منتظر رویارویی با آنها در تمرینات هستم.

انتهای پیام/