دبیر: پرچم ورزش ایران در دست شماست/ برایتان از جان مایه می‌گذارم

دبیر: پرچم ورزش ایران در دست شماست/ برایتان از جان مایه می‌گذارم

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون کشتی، علیرضا دبیر پیش از اعزام تیم ملی کشتی آزاد به مسابقات جهانی نروژ نشستی را با حضور کشتی گیران و کادر فنی برگزار کرد و خطاب به کشتی گیران گفت: از شما می‌خواهم که به تهمت‌ها و سیاه نمایی‌هایی که در فضای مجازی است توجه نکنید و بدانید که به قطار در حال حرکت سنگ می‌زنند.

وی تصریح کرد: شما نماینده جمهوری اسلامی در دنیا هستید و باید آبروی کشور را حفظ کنید، تا روزی که من هستم از جان برای شما مایه می‌گذارم و تمامی امکانات را برایتان مهیا کرده و از شما حمایت می‌کنم، اما مسائل اخلاقی برایم بسیار مهم است.

دبیر ادامه داد: در سفرها خودمحور عمل نکنید و همه جا باهم باشید، اینکه همه بدانند شما در عمل یک تیم و پشتیبان یکدیگر هستید، خیلی کمک کننده است.

رئیس فدراسیون کشتی خطاب به کشتی گیران گفت: حضور در رقابت‌های جهانی نروژ شاید آخرین فرصت شما باشد، معلوم نیست که فرصت حضور در رقابت‌های جهانی دیگر به دلایل مختلف از جمله ضرب خوردگی یا باخت را داشته باشید، پس فرصت را مغتنم بشمارید و از این فرصت به نحو احسن استفاده کنید.

دبیر خطاب به کشتی گیران جوان گفت: چرخه‌ انتخابی این فرصت را به شما داد که در عین جوانی بتوانید شایستگی‌های خود را به اثبات برسانید و قدر این موقعیت را که به عضویت تیم ملی رسیده‌اید، بدانید.

وی افزود: چشم انداز و نگاه فدراسیون به آینده و سرمایه گذاری بر روی جوانان است و انشاءالله به هدفگذاری که داشته‌ایم، خواهیم رسید.

وی تصریح کرد: وظیفه فدراسیون پشتیبانی و حمایت از شما است. باوجود هزینه‌های بسیار زیاد، سعی کردیم که چیزی برایتان کم نگذاریم. کادر فنی و مربیان بسیار خوبی دارید و من به شخصه به این کادر فنی اعتقاد دارم و امیدوارم که شما نیز نهایت استفاده را از مربیان خود ببرید.

دبیر خاطرنشان کرد: کشتی گیران از گذشته تاکنون همیشه پرچم ورزش ایران را بالا نگاه داشته و افتخارآفرین بوده‌اند. هم اکنون این پرچم به دست شما رسیده است، حواستان باشد که باید این پرچم را بالا نگه دارید چراکه شما نمایندگان تمامی کشتی گیران و ایران اسلامی هستید.

وی در پایان گفت: برایتان آرزوی موفقیت می‌کنم، اما علاوه بر همت و پشتکاری که به کار می‌بندید، حتماً توکل و توسل هم داشته باشید و برای موفقیتان خدا کمک خواهد کرد.

منبع : مهر