درخشش تیم کاراته ذوالفقار بسیج استان مرکزی در مسابقات جهانی ۲۰۲۱

درخشش تیم کاراته ذوالفقار بسیج استان مرکزی در مسابقات جهانی ۲۰۲۱

به گزارش خبرگزاری مهر، مسابقات جهانی کیوکوشین کاراته ۲۰۲۱ آلمان که با حضور کشورهای ایران، آلمان، هند، عراق، افغانستان، ژاپن، کویت، لبنان، لیبی، مکزیک، مراکش، پاکستان، جزیره رئونیون، روسیه، عربستان سعودی، سوریه، ترکیه و انگلستان برگزار شد، با درخشش قهرمانان تیم کاراته ذوالفقار بسیج استان مرکزی، «علیرضا خوانساری» و «رضا خوانساری» همراه بود.

«علیرضا خوانساری» موفق به کسب مدال ارزشمند طلا و آقای «رضا خوانساری» به مدال نقره رسید و در رتبه بندی کلی تیم ایران ۵ مدال طلا، ۳ مدال نقره و ۴ مدال برنز کسب کرد.

در پی موفقیت ورزشکاران قهرمان تیم ذوالفقار بسیج استان مرکزی در مسابقات جهانی کیوکوشین کاراته ۲۰۲۱ و اهتزاز پرچم پرافتخار کشورمان در این میدان نبرد، روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی پیام تبریکی صادر کرد. در این پیام آمده است:

افتخارآفرینی غرورانگیز و عزت‌بخش فرزندان برومند دیار حضرت امام خمینی (ره) و کسب مدال‌های ارزشمند طلا و نقره توسط ۲ قهرمان رشید تیم کاراته ذوالفقار بسیج استان مرکزی «علیرضا خوانساری» و «رضا خوانساری» که موجب شادکامی هموطنان و هم استانی‌ها و به اهتزاز درآمدن پرچم پرافتخار ایران اسلامی در این آوردگاه جهانی شد، را به این قهرمانان بین المللی و دلاورمردان با اخلاق و خانواده‌های محترم آنان و مردم قهرمان استان مرکزی تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.

روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی با قدردانی از تلاش‌های ارزنده سایر اعضای کاروان ورزشی کشورمان در مسابقات جهانی کیوکوشین کاراته ۲۰۲۱ در آلمان؛ افتخارآفرینی‌های روزافزون فرزندان ملت ایران در آوردگاه‌های بین‌المللی و اعتلای هرچه بیشتر نام ایران اسلامی را از پیشگاه حق تعالی آرزو می‌کند.

منبع : مهر