دروازه‌بانان بایرن مونیخ در رادار اشتوتگارت

دروازه‌بانان بایرن مونیخ در رادار اشتوتگارت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آینده حرفه‌ای دو دروازه‌بان بایرن مونیخ یعنی یان زومر و الکساندر نوبل در حالی در هاله‌ای از ابهام است که مانوئل نویر در اواخر اردیبهشت ماه پس از 6 ماه دوری از میادین به دلیل شکستگی پایش، تمرینات خود را با سرخپوشان مونیخی از سرگرفت و انتظار می‌رود فصل آینده مرد اول بایرنی‌ها در خط دروازه‌ باشد.

حالا نشریه «بیلد» خبر می‌دهد که باشگاه اشتوتگارت به دنبال جذب دروازه‌بانی جدید است و هر دو دروازه‌بان بایرن یعنی زومر و نوبل در لیست دروازه‌بانان مدنظر آنهاست. در مورد نوبل، اشتوتگارتی‌ها به دنبال انتقال قرضی او هستند، اما زومر را با قراردادی قطعی می‌خواهند. طبق این گزارش؛ از آنجایی که سباستین هوینس سرمربی اشتوتگارت (سرمربی سابق تیم ذخیره‌های بایرن مونیخ) رابطه خوبی با بایرنی‌ها دارد، احتمال انتقال یکی از این دو دروازه‌بان به اشتوتگارت وجود دارد.

نوبل 26 ساله پس از دو فصل حضور قرضی در موناکو حالا به بایرن مونیخ بازگشته، این در حالی است که تنها دو فصل دیگر با این باشگاه بوندس‌لیگایی قرارداد دارد. یان زومر هم که در پنجره زمستانی اخیر از بوروسیا مونشن‌‌گلادباخ به جمع باواریایی‌ها ملحق شد، تا پایان ماه ژوئن 2025 با باشگاه بایرن مونیخ قرارداد دارد.

انتهای پیام/