در تعطیلات ریکاوری کردیم/ ۲ بازی مهم در پیش داریم

در تعطیلات ریکاوری کردیم/ ۲ بازی مهم در پیش داریم

ساسان خداپرست در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت تیمش در آستانه دیدارهای هفته دوازدهم گفت: تیم شهرداری ورامین دیر تشکیل شد. بازیکنان ذخیره نیز در اختیار نداریم. متاسفانه از هفته هفتم تا یازدهم همیشه دو مصدوم داشتیم. حتی در بازی آخر لیبرو نداشتیم. تعطیلی دو هفته‌ای باعث شد کمی شرایط مصدومان بهتر شود اما برای بازی روز یکشنبه باز هم یکی از مصدومان نخواهد رسید.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین ادامه داد: تعطیلی بوجود آمده در لیگ اجباری بود اما توانستیم از آن استفاده کنیم و چند روز به بازیکنان استراحت دهیم و سپس تمرینات خود را آغاز کردیم. دو بازی مهم داریم تا دور رفت را به پایان برسانیم و در صورت پیروزی می‌توانیم در جمع ۸ تیم قرار بگیریم تا ان شاءالله در مرحله برگشت جبران کنیم.

خداپرست در ادامه تاکید کرد: فشار حاکم بر مسابقات به ضرر تیم‌هایی مانند ورامین می‌باشد چرا که بازیکن جایگزین نداریم تا در صورت مصدومیت از آنها استفاده کنیم و قطعا این نحوه برگزاری به تیم‌هایی مثل شهرداری ورامین لطمه وارد خواهد کرد. نمی‌دانم چگونه این موضوع را برطرف می‌کنند اما فشردگی رقابت ها بالاست.

وی در پایان گفت: با این وضعیت تمام تیم‌ها افت خواهند کرد و از دور برگشت این موضوع مشهود خواهد بود. در تعطیلات پیش آمده کمی توانستیم ریکاوری کنیم اما قطعا در ادامه باز هم فشار حاکم بر رقابت‌ها بر کیفیت تیم‌ها اثرگذار خواهد بود.

منبع : مهر