دستور وزیر دفاع برای کمک رسانی به سیل زدگان

دستور وزیر دفاع برای کمک رسانی به سیل زدگان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طی ابلاغ دستوری به ارشدهای وزارت دفاع در استان‌های کشور گفت: با هماهنگی مدیریت بحران و مسئولان استانی، ظرفیت‌های این وزارتخانه برای امداد رسانی سریع به سیل زدگان بسیج شوند.

با توجه به بارش‌های اخیر و حوادث روی داده در کشور و دستور رئیس جمهور محترم به استانداران کشور مبنی بر امداد رسانی سریع به حادثه دیدگان، وزیر دفاع نیزبا ابلاغ پیامی به مسئولان استانی وزارت دفاع، کمک فوری به سیل زدگان با محوریت معاونت مهندسی وزارت دفاع و هماهنگی لازم با مدیریت بحران و همچنین گزارش دهی اقدامات را خواستار شد.

وزیر دفاع همچنین با دستور راه اندازی قرارگاه مهندسی گفت: کمک رسانی به مردم و استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مهندسی وزارت دفاع در خصوص رفع پاکسازی معابر، هدایت آب‌های سطحی، بازسازی اماکن و سازه‌های تخریب شده با جدیت دنبال شود.

وی ضمن تسلیت به خانواده جانباختگان ناشی از سیل گفت: ظرفیت‌های وزارت دفاع تا رفع این مشکلات در کنار مردم بوده و آماده است تا کمک‌های لازم و ضروری دیگری را برای رفاه و آرامش مردم در نقاط آسیب دیده توزیع نماید.

منبع : مهر