دست بسته نخواهیم ماند/ همه باید آماده نبرد بزرگ باشند

دست بسته نخواهیم ماند/ همه باید آماده نبرد بزرگ باشند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، محمد علی الحوثی عضو شورای عالی سیاسی یمن گفت: تحرکات دشمن ما از آمادگی برای نبرد بزرگ و پیروزی باز نخواهد داشت. موارد نقض آتش بس از سوی دشمن به مثابه محرکی است تا جبهه‌ها پویا بماند.

وی افزود: اگر عزم جدی برای پایان جنگ و تجاوز و محاصره وجود نداشته باشد، نبرد ادامه خواهد داشت.

الحوثی گفت: ما از تهدید و تسلیحات دشمن هراسی نداریم و کشور ما از آن اطلاع دارد و می‌دانیم که چگونه با آن مقابله کنیم. ما سلاح بازدارنده‌ای داریم که موازنه بازدارندگی ایجاد و پیروزی قریب الوقوع را به ارمغان می‌آورد.

وی اعلام کرد: ما به این دلیل آتش بس را قبول کردیم که خواهان ادامه جنگ نیستیم اما اگر محاصره یمن و تجاوزات ادامه داشته باشد، دست بسته نخواهیم ماند.

الحوثی با اشاره به ادعاهای مقامات نظامی صهیونیست مبنی بر اینکه اخیراً همزمان با جنگ سه روزه به یمن هم حملاتی داشته است، تاکید کرد: آرزوی ما رویارویی مستقیم با دشمن اسرائیلی است.

وی افزود: جنگ‌هایی که بر ما تحمیل می‌شود جنگ‌های پیشگیرانه است و دشمن خواهان مشغول کردن امت اسلامی است تا در امان بماند. نبردی بزرگی که ملت یمن و امت‌های اسلامی باید مهیا آن شوند نبرد آزادسازی مسجدالاقصی است. جنگ با متجاوزان را پیش درآمدی برای رسیدن به آزادسازی مسجدالاقصی می‌دانیم.

الحوثی گفت: ادعاهای رسانه‌ای درباره حملات اسرائیل به یمن نادرست است و اسرائیل هیچ نقطه‌ای در یمن را هدف قرار نداده است و هر آنچه شبکه‌های اجتماعی در این باره اعلام کرده اند، بی اساس است.

منبع : مهر