دفاع بسیجیان از انقلاب اسلامی

دفاع بسیجیان از انقلاب اسلامی

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در همایش پیروان ولایت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران با تبریک سالروز تأسیس بسیج به دستور امام (ره) و هفته بسیج گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران طبق دستور امام خمینی (ره) برای خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تشکیل شد. شهدا دارای مرتبه‌ بسیار بالایی هستند و ما خوشبختانه می‌توانیم خیر و برکت را با خدمت کردن به خانواده‌های این عزیزان دریافت کنیم.

وی افزود: خداوند خود را جانشین شهدا در خانواده‌های آنان می‌داند و این موضوع عظمت و جایگاه رفیع خانواده‌های معظم شهدا را مشخص می‌کند. هرکس خانواده‌های شهدا را خشنود کند خداوند را خشنود کرده و هرکس آنان را بیازارد خداوند را خشمگین می‌کند.

سردار فدوی با بیان اینکه بسیج و بسیجی همواره در خدمت انقلاب اسلامی بوده‌اند گفت: بسیجیان عزیز برای حفاظت از انقلاب اسلامی از بذل جان خود نیز کوتاهی نکرده‌اند و تقدیم بیش از ۱۰۰ هزار شهید بسیجی نشانه قوی و محکم این موضوع است.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی و در دوران دفاع مقدس اتحاد بسیار عظیمی از کشورهای جهان علیه کشورمان شکل گرفت که تا همین امروز نیز پابرجاست، اما اعتقاد عظیمی که در بین مردم کشور ما وجود دارد جلوی این دشمنان را سد کرده است. امروز نیز این اتحاد و جنگ در حوزه‌های مختلفی وجود دارد و بسیج در هرکدام از این عرصه‌ها که وارد شد این مشکلات برطرف شده است.

فدوی تأکید کرد: در هفته بسیج قرار داریم اما تمام روزهای سال متعلق به بسیجیان است و این عزیزان همواره در هرجایی که نیاز باشد در آن حضور دارند.

سرهنگ فریبرز خزایی فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز با تبریک هفته بسیج گفت: بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز همانند تمام کارکنان بنیاد در مسیر خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تلاش می‌کنند و فرهنگ تلاش، فداکاری و گذشت همواره شکل‌دهنده مسیر آنان است.

وی افزود: یکی از اقدامات مهمی که توسط مجموعه بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران پیگیری و اجرا می‌شود اعلام کارمند تراز انقلاب اسلامی است که امسال دومین مرحله آن نیز انجام شد.

در این مراسم از جمعی از بسیجیان برگزیده بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایگاه‌های مختلف بسیج بنیاد تجلیل به عمل آمد.

در این همایش تعدادی از بسیجیان و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان‌های کشور از طریق ویدئوکنفرانس به بیان مطالبی در خصوص هفته بسیج پرداختند.