دلیل درگیری مورینیو و مالک باشگاه لاتزیو چه بود؟

دلیل درگیری مورینیو و مالک باشگاه لاتزیو چه بود؟

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دومین دربی شهر رُم در فصل جاری سری A با یکسری حواشی همراه بود. این بازی که با برتری یک بر صفر لاتزیو به پایان رسید، سوای اینکه سه اخراجی داشت (دو تا از رم و یکی از لاتزیو) جنجال‌‌آفرینی سرمربی جالوروسی را هم به همراه داشت.

طبق آنچه رسانه‌های محلی گزارش کرده‌اند؛ ژوزه مورینیو سرمربی رم و کلودیو لوتیتو رئیس و مالک باشگاه لاتزیو پس از این بازی در محوطه رختکن دو تیم با یکدیگر درگیر شده‌اند که در این اتفاق لوتیتو از یکی از شگردهای قدیمی آقای خاص برای طعنه‌زدن به خود او استفاده کرده است.

طبق گزارش نشریه گاتزتا دلواسپورت؛ پس از پایان مسابقه‌ای که دومین برد متوالی لاتزیو برابر رقیب همشهری طی فصل جاری را رقم زد، نوع شادی آلسیو رومانیولی مدافع تیم لاتزیو مقابل رختکن تیم رم، واکنش هموطنش جانلوکا مانچینی را به همراه داشت طوری که او از رختکن رم خارج می‌شود و بازیکن لاتزیو را «تکه‌ای آشغال» خطاب می‌کند. در این میان لوتیتو که در محل حضور داشت، دو بازیکن را از یکدیگر جدا می‌کند اما مورینیو که او نیز در همان محل حضور داشت – او به دلیل سپری کردن دومین جلسه محرومیتش نتوانست روی نیمکت رم بنشیند – زمینه‌ساز یک درگیری جدید می‌شود. طبق قوانین مورینیو در شرایط عادی اجازه نداشته که در رختکن رم هم حضور داشته باشد اما گویا یکی از مقامات فدراسیون فوتبال ایتالیا این مجوز را به او داده بوده است.

ظاهراً لوتیتو از اینکه مورینیو کاری برای خاتمه دادن به قائله دو بازیکن انجام نمی‌داد ناراحت بود و به او نگاه‌هایی معنادار داشته است و آقای خاص هم با لحنی تند و پرخاشگرانه چند بار از رئیس لاتزیو می‌پرسید: «داری به چه چیزی نگاه می‌کنی؟». لوتیتو هم در پاسخ به او می‌گوید: «من رئیس لاتزیو هستم. تو که هستی؟ اینجا خانه ماست و تو حق نداری اینجا باشی.»

در این بین تیاگو پینتو مدیر ورزشی باشگاه رم وساطت می‌کند تا درگیری فراتر از این نرود اما گویا در همان حال لوئیز آلبرتو بازیکن تیم لاتزیو هم با سالواتوره فوتی، دستیار مورینیو درگیری فیزیکی پیدا کرده بودند.

انتهای پیام/