ذوب آهن برای مقام هفتمی می‌جنگد/ صحبت‌هایی برای فصل آینده شد

ذوب آهن برای مقام هفتمی می‌جنگد/ صحبت‌هایی برای فصل آینده شد

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تارتار عصر جمعه در نشست خبری پیش از مصاف با تراکتور اظهار داشت: در ابتدا به تیم ترک زبان تراکتور خوش آمد می‌گویم، من سابقه بازی در تیم تراکتور را دارم و می‌دانم تبریز شهر فوتبال دوستی است و هواداران خوبی دارد و امیدوارم میزبان خوبی برای این تیم باشیم.

وی افزود: تراکتور در چند هفته گذشته نتایج خوبی گرفته است، توانسته از سه بازی گذشته هفت امتیاز کسب کند و از لحاظ روحی شرایط خیلی خوبی دارند، کار سختی در پیش داریم، اما با توجه به بازی خوبی که هفته گذشته انجام دادیم به خود باوری خوبی رسیدیم و بازیکنان شرایط خوبی را بعد از بازی تجربه کردند و تمرینات خوبی انجام دادیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: بازی سختی مقابل تراکتور داریم اما می‌دانیم اگر بازی فردا مقابل تراکتور را با پیروزی پشت سر بگذاریم به کسب رده هفتم جدول امیدوار می‌شویم، اگر فردا تلاش مضاعفی داشته باشیم بتوانیم انرژی بیشتری صرف کنیم و هواداران نیز به ورزشگاه بیایند، شرایط خوبی خواهیم داشت و به جایگاه خوب در پایان فصل امیدوار می‌شویم، در این راستا صحبت‌های لازم با بازیکنان نیز انجام شده است.

وی ضمن دعوت از هواداران برای حضور در ورزشگاه فولادشهر اضافه کرد: به کسب اولین پیروزی سال خیلی امیدوار هستیم، درست است که در سال جدید بردی کسب نکردیم اما بازی‌های خوبی به نمایش گذاشتیم و در دو بازی که شکست خوردیم به گواه همه کارشناسان به حق ما اجحاف شد و می‌توانستیم مقابل نفت مسجد سلیمان و هوادار پیروز میدان باشیم یا حداقل نتیجه مساوی را داشته باشیم.

تارتار تاکید کرد: امسال از ناحیه داوری صدمه جدی خوردیم، به نظر من تیم «پوست کلفتی» هستیم، با این همه اشتباهات داوری اینجای جدول ایستادن نشان می‌دهد تیم خوبی هستیم و امیدواریم فردا مشکلی از ناحیه داوری نداشته باشیم.

وی در خصوص وضعیت مصدومان و محرومان ذوب آهن برای این بازی تصریح کرد: خوشبختانه محرومی برای بازی فردا نداریم، محرومان نیز به به جز پویا پورعلی به جمع ما اضافه شدند و امیدواریم پورعلی نیز در هفته‌های آینده به ما اضافه شود.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ابراز داشت: تیم ما، تیمی است که تغییرات زیادی داشته است و پیش بینی فراز و نشیب زیاد را می‌کردم اما مهم بود کیفیت بازی را حفظ کنیم و این کیفیت حفظ شده و وقتی تیمی کیفیت بازی را دارد نگرانی وجود ندارد و امیدواریم این هفته موقعیت‌ها را از دست ندهیم.

وی ادامه داد: از لطف باشگاه برای تمایل به ادامه همکاری تشکر می‌کنم، خودم خیلی راغب هستم که در تیم بزرگی به نام ذوب آهن کار کنم صحبت‌هایی نیز شده است اما باید شرایط به گونه‌ای باشد که سال آینده پیشرفت حاصل شود.

منبع : مهر