راز میلیاردر شدن

راز میلیاردر شدن

این مهم است که باور داشته باشیم میتوانیم پول بیشتری دربیاوریم. معمولا با قرار گرفتن در سختی ایده های خلاقانه به ذهن انسان ها میرسد و مسیر زندگی آن ها را تغییر میدهد.

بطری آب اسپری دار

برای خرید و تخمین میزان قیمت بطری آب اسپری دار باید پیش از هر چیز به کیفیت محصول توجه شود و در گام بعدی قیمت آن را مد نظر قرار داد.زیرا کیفیت ترکیبات سازنده و نوع ساخت محصول است که آن را به یک بطری خوش دست و قابل استفاده تبدیل خواهد کرد.درب اصلی بطری همواره به شکل پیچی باز می شود و قطعه اسپری دار بر روی آن سوار شده است که باید هنگام خرید به دو نکته مهم توجه شود.اگر درب اصلی به خوبی در جای خود پیچ نشده و نشتی داشته باشد و یا دهانه آنقدر باریک باشد که کار شستشوی بطری را دشوار کند، محصول از کیفیت بالایی برخوردار نخواهد بود.

بطری آب استیل

قطعا افزایش حجم و اندازه و تاثیر آن بر قیمت بطری آب استیل، امری طبیعی خواهد بود.استفاده از متریال ها و تجهیزات مختلف در بطری آب، قطعا تفاوت هایی را با خود به همراه خواهد داشت.برای نمونه وجود بند، تعبیه دستگیره برای نگهداری در برخی نمونه ها، استفاده از دکمه برای باز شدن آسان درب آن، لیوان و غیره از ویژگی هایی است که باعث ایجاد نوسانات قیمت می شود.

شما عزیزان بسته به نیاز و انتظار خود از یک بطری آب می توانید برای خرید نوع مناسب اقدام نموده و بطری آب استیل خود را در قیمت های متفاوت از حدودا 80 تا 400 هزار تومان خریداری نمایید.

image002 28 - راز میلیاردر شدن

بطری شیشه ای

قیمت بطری شیشه ای با ضخامت آن مرتبط است و قطعاً هر چه بطری ضخیم تر باشد ماده اولیه بیشتری برای آن استفاده شده است و در نتیجه کیفیت بهتری دارد و معمولا گرانتر است همچنین نوع شفاف این شیشه دارای از ضخامت مناسبی است و انواع قهوه‌ای و سبز نیز بنا به سفارش مشتری های ضخامت گوناگونی خواهند داشت.

image003 29 - راز میلیاردر شدن