راهی برای پول در آوردن در شرایط سخت

راهی برای پول در آوردن در شرایط سخت

هنگامی که مشکلی پیش می آید اکثر افراد فقط گله و شکایت می کنند و هیچ کاری برای تغییر شرایط نمی کنند اما افراد موفق اینطور نیستند و دائما به دنبال راهی برای حل مشکلات هستند، شما نیز به جای دست روی دست گزاشتن باید اقدامی کنید تا بتوانید در هر شرایطی پول در آوردید، یکی از حوزه هایی که برای کسب درآمد مناسب است حوزه میوه بلوبری می باشد که در این مقاله به معرفی آن می پردازیم.

بلوبری پاتریوت

این گیاه به طور معمول به ۶ ساعت در روز به نور مستقیم احتیاج دارد و برای آب دار شدن بلوبری پاتریوت باید در فصل تابستان به آن آب کافی برسد و برای رشد بهتر آن را در فصل بهاری به طور ویژه ای آبیاری کنید البته توجه داشته باشید گه آبیاری بیش از حد آن باعث غرقابی شدن آن می شود بنابراین باید آن را به میزان مناسب آبیاری کنید.

همچنین می توانید از تقویت کننده های مایع که برای مقوی کردن خاک  استفاده می شوند تهیه کنید تا گیاه شما سریع تر رشد ‌کند استفاده از این مایعها هر دو یا سه هفته یک بار مناسب است زیرا خاک بلوبری وحشی تازه پاتریوت باید جوری باشد که ph آن در حد کم قرار بگیرد تا بتواند به راحتی آب را به خود جذب کند.

بلوبری

بلوبری خاصیت جوانسازی پوست را دارد و در از بین بردن چین و چرک و صورت بسیار عالی عمل می کند. این گیاه برای رشد نیاز به نور آفتاب دارد، بلوبری باید در مناطق گرمسیری باشد البته نحوه ی آبیاری این درخت باید به شکل دقیق انجام بگیرد تا به آن آسیب نرسد.

فصل زمستان بهترین زمان برای کاشت نهال درخت بلوبری می باشد البته اگر در مناطقی زندگی می کنید که فصل زمستان بسیار سرد و سوزناکی دارد بهتر است نهال در فصل پاییز کاشت شود.

image002 129 - راهی برای پول در آوردن در شرایط سخت

بلوبری پاکوتاه

زیرا به دنبال آن هستند تا بهترین سود خود را از این طریق بدست بیاورند.

اکثر این افراد میوه بلوبری پاکوتاه را با کیفیت بسیار پایین به فروش می رسانند که در هنگام خوردن این محصول متوجه تلخی آن نیز خواهید شد، این دسته از افراد بلوبریهای خوب و سالم را که خیلی کم هستند را بر روی بقیه میوه ها قرار می دهند تا افراد در هنگام خرید آن دسته از محصول را دیدن کرده و خرید خود را انجام دهند که پس از رفتن این نوع افراد به خانه تازه به عمق بی کیفیتی محصولات پی خواهند برد.

یکی از محصولات خاص امروزه ما که با بهترین کیفیت تولید می شود بلوبری پاکوتاه است که به دلیل جدید بودن این نوع میوه از استقبال بسیار زیادی نیز برخوردار بوده که همین مسئله افراد درون مجموعه ما را موجب کرده تا از این نوع کالا به طور انبوه تولید کنیم تا افراد درون جامعه به راحتی بتوانند آن را خریداری کرده و از آن نیز استفاده نمایند.

image003 136 - راهی برای پول در آوردن در شرایط سخت