ربایش و آزار و اذیت زن جوان توسط مسافرنماها

ربایش و آزار و اذیت زن جوان توسط مسافرنماها

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ اواخر سال گذشته زن جوانی برای خرید آخر سال از خانه خارج شد اما بعد از آن به خانه برنگشت. ناپدید شدن زن جوان، همسر او را به اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت کشاند و کاراگاهان بلافاصله برای پیدا کردن زن جوان وارد عمل شدند.

سه روز پس از ناپدید شدن بهنوش؛ زن مفقودی، همسر او با پلیس تماس گرفت و از رها شدن بهنوش توسط آدم‌ربایان خبر داد.

بدین ترتیب تحقیقات از بهنوش صورت گرفت و زن جوان گفت: برای خرید پایان سال از خانه خارج شدم و هنگام برگشت، سوار تاکسی شدم که پرایدی با دو سرنشین در مقابل پایم توقف کرد، با این تصور که راننده پراید مسافرکش و سایر سرنشینان مسافر هستند، سوار شدم، هنوز مسافتی طی نشده بود که سرنشین پراید با تهدید چاقو، سرم را زیر صندلی کرد. 

پرایدسواران مرا تهدید کردند و من از ترس هیچ حرکتی نمی‌توانستم انجام دهم، آنها گوشی تلفن‌همراه، طلاها و وسایل با ارزشم را سرقت کردند اما بعد از سرقت، خودرو در حوالی میدان شوش توقف کرد و مرد جوانی به آنها محلق شد و مرا به داخل خانه‌ای بردند، خانه‌ای که بعداً متوجه شدم پاتوق معتادان و موادفروشان است، در آنجا مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و قرص‌هایی به زور به من می دادند که با خوردن آن، اصلاً نمی‌فهمیدم که چه خبر است.

وی گفت: در این مدت سعی کردم اعتماد یکی از آدم‌ربایان را جلب کنم و به او قول دادم که اگر به من کمک کند تا بتوانم فرار کنم پول خوبی به او می‌دهم، با کمک پسر جوان، در نهایت همدستانش راضی شدند که مرا رها کنند.

سرهنگ مرتضی نثاری؛ معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت با اعلام این خبر گفت:کارآگاهان اداره یازدهم پلیس اگاهی پایتخت موفق به دستگیری مردان خشن شده و آنها به جرم خود اعتراف کردند.

به گفته این مقام انتظامی، تحقیقات و کشف جرایم احتمالی در این رابطه ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم