رقبای فرنگی‌کاران پنج وزن دوم مشخص شدند

رقبای فرنگی‌کاران پنج وزن دوم مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری مهر، مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های کشورهای اسلامی امروز (شنبه) در شهر قونیه ترکیه برگزار می‌شود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، امید آرامی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف فواد فاجاری از مراکش می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور سوم و مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان شارشنبکوف از قرقیزستان و یوسوپوف از ازبکستان کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۶۷ کیلوگرم که با حضور ۹ نفر برگزار می‌شود، محمدجواد رضایی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با حسرت جعفراف از آذربایجان مبارزه می‌کند و در صورت گذر از این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه میان بارحام از عربستان سعودی و نوباتوف از ترکمنستان می‌رود.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که با حضور ۹ شرکت کننده برگزار می‌شود، امین کاویانی نژاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با سلیمان اف از آذربایجان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان بخیت بدر از قطر و لامجد مافی از تونس می‌رود.

در وزن ۸۷ کیلوگرم که با حضور ۷ نفر و در دو گروه ۴ و ۳ نفره به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، امین طاهری به مصاف شیحازبردی اولکوف از ترکمنستان، مهمت کوجوک عثمان از ترکیه، جالگاسبای بردیموراتوف از ازبکستان می‌رود.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که با حضور ۶ نفر و دو گروه ۳ نفره و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، علی اکبر یوسفی با عثمان ایلدیریم از ترکیه و رومان کیم از قرقیزستان می‌رود.

منبع : مهر