زاکانی: آماده حمایت همه‌جانبه از رشته پرطرفدار فوتبال هستیم

زاکانی: آماده حمایت همه‌جانبه از رشته پرطرفدار فوتبال هستیم

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علیرضا زاکانی در جمع اعضای تیم ملی فوتبال نوجوانان گفت: بهترین‌ها و سربلندی را برای عبدی، همکارانش و ملی‌پوشان و ملت عزیز ایران آرزو دارم. امروز روزی به یاد ماندنی برای من بود و درس‌های زیادی از زحمات و تلاش یکسال اخیر و توفیقات نوجوانان آموختیم.

وی افزود: شما نماینده همه قومیت‌ها و عظمت ایران هستید. خدا را شاکرم که با همت آقای تاج و همکارانشان در این مجموعه بزرگ و منظم و دارای پتانسیل برای خدمت به سطوح مختلف فوتبال، افتخارآفرینی می‌کنید. یکی از عنصرهای اصلی که یک ورزشکار برای ملت خود می‌تواند رقم بزند خلق افتخار است. باید قدر این بهترین بودن را بدانید و همگی در این مسیر حرکت کنیم.

زاکانی افزود: افتخاری که با صعود به جام جهانی خلق شده بسیار مهم و ارزشمند و از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. به طور ویژه افتخارآفرینی در فوتبال که اثر آن در جامعه باقی می‌ماند و هر فردی از جامعه یک تعلق خاطر به این رشته دارد.

شهردار تهران ادامه داد: ما در مجموعه مدیریت کلانشهر تهران بحث مدیریت ورزشی و سرمایه گذاری ویژه را در نظر داریم که یکی از اولویت‌های اصلی، رشته فوتبال است، چراکه عمده مردم قلبشان برای این ورزش می‌تپد و پتانسیل خلق موفقیت دارد. بنابراین آمادگی خودم را به رییس فدراسیون و همکارانشان اعلام می‌کنم و در مجموعه شهرداری اهتمام داریم که در این مسیر حمایت را داشته باشیم.

وی ادامه داد: تیم ملی نوجوانان به بهترین شکل پیش رفته و مدال اخلاق را هم در کنار افتخار ورزشی، بر گردن دارد و حتی در دیداری با بچه‌های کودک کار و بی بضاعت، به عمد باختید تا دل آنها شاد شود. بازهم از افتخارآفرینی شما بسیار ممنونم و اعلام آمادگی خودم برای حمایت را بار دیگر اعلام می‌کنم. از اینکه امروز پرچم مقدس ایران را در دست دارید و موجب اهتزاز آن هستید مایه افتخارید.

شهردار تهران تصریح کرد: خود ما در زمان جنگ ١۵ سال داشتیم و شور و اشتیاق شما در این سن را کاملاً درک می‌کنیم. البته امروز، کار سخت‌تر است چراکه دوره سازندگی و خلق افتخارات برای کشور است. از پیروزی شما مسروریم و شما آغاز راه افتخارآفرینی هستید. از حضور در جمع شما بسیار خوشحالم و درس‌های زیادی از شما آموختم و انشالله بتوانیم خدمتگزار شما باشیم.