ساعت بازی استقلال – فولاد بازهم تغییر می‌کند؟

ساعت بازی استقلال – فولاد بازهم تغییر می‌کند؟

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال استقلال و فولاد خوزستان در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر روز چهارشنبه این هفته به مصاف هم می‌روند.

ابتدا قرار بود این بازی ساعت ۱۷ برگزار شود اما امروز سازمان لیگ فوتبال اعلام کرد که بازی با یک ساعت تاخیر یعنی از ساعت ۱۸ آغاز می‌شود.

محمد علوی سرپرست تیم فولاد درباره تغییر ساعت بازی فولاد و استقلال گفت: ما هم از این خبر شوکه شدیم! تمام برنامه ریزی ها را کرده بودیم. تیم شهرستانی هستیم و باید برای بازگشت به شهرستان طبق برنامه پیش برویم. اگر بخواهیم در تهران بمانیم باید دوباره پرواز بگیریم و هتل رزرو کنیم. اگر به پرواز همان شب نرسیم برنامه‌هایمان به هم می‌ریزد. متاسفانه سازمان لیگ بدون آنکه به ما اطلاع بدهد ساعت بازی را عوض کرد.

علوی ادامه داد: بعضی وقت‌ها التماس می‌کنیم به خاطر شرایطی که در شهرستان‌ها هست بازی‌ها را یک ساعت جلو بیاندازند اما این کار را نمی‌کنند.

سرپرست فولاد تصریح کرد: ما رسماً با تغییر ساعت بازی با استقلال مخالفت کردیم و نامه زدیم. خواهش می‌کنم این اتفاق را بررسی و برنامه صحیح را به ما اعلام کنند.

علوی که با رادیو ورزش گفتگو می‌کرد، ادامه داد: سازمان لیگ هنوز جوابی نداده است. منتظریم که جواب بدهند. به شدت می‌خواهیم بازی ساعت ۱۷ باشد چون تمام برنامه‌هایمان به هم می‌ریزد.

به گفته علوی، تنها غایب فولاد مقابل استقلال ایوب والی کاپیتان این تیم به دلیل مصدومیت است.

منبع : مهر