سانتوس: ایتالیا؟ ابتدا باید روی شکست ترکیه تمرکز کنیم/ مطمئنم این بازیکنان، پرتغال را به جام جهانی می‌رسانند

سانتوس: ایتالیا؟ ابتدا باید روی شکست ترکیه تمرکز کنیم/ مطمئنم این بازیکنان، پرتغال را به جام جهانی می‌رسانند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی پرتغال در مرحله پلی‌آف جام جهانی 2022 قطر در قاره اروپا، ابتدا به مصاف ترکیه می‌رود و در صورت غلبه بر برنده دیدار ایتالیا و مقدونیه، به جام جهانی صعود خواهد کرد.

فرناندو سانتوس درباره دیدار احتمالی با تیم ملی ایتالیا اظهار داشت: ابتدا باید روی شکست ترکیه و صعود به مرحله فینال تمرکز کنیم. ما در خانه بازی می‌کنیم و فینال در زمین ما برگزار می‌شود. با این حال ابتدا باید ترکیه را شکست بدهیم تا به فینال برسیم. سفر کردن در این فصل شرایط دشواری برای ما در پی دارد و بازی کردن مقابل هواداران یک وزنه روحی خواهد بود.

وی با تأکید مجدد بر اینکه پرتغال ابتدا باید آماده بازی با ترکیه شود، تصریح کرد: در صورت شکست ترکیه، آماده بازی با برنده دیدار ایتالیا و مقدونیه می‌شویم. ترکیه بازیکنان بسیار باکیفیتی دارد و با سیستم 3-3-4 بازی می‌کند. ترکیه گاهی به‌عنوان یک تیم عملکرد خوبی دارد، اما برخی اوقات نمایش خوبی ارائه نمی‌کنند و این را در طول بازی می‌فهمیم. ترکیه همیشه کار رقبای خود را دشوار می‌کند و باید آماده بازی با این تیم شویم.

سرمربی تیم ملی پرتغال با اشاره به زمان‌بندی بازی‌های پلی‌آف گفت: ماه مارس شرایط آب‌وهوایی بهتری دارد، اما ترجیح می‌دادم بازی‌ها زودتر برگزار می‌شد. همچنین شنیدم که کارت‌های بازیکنان در پلی‌آف محاسبه نمی‌شود، اما بازیکنان محروم نمی‌توانند به میدان بروند. اگر دو بازیکن ما نتوانند بازی کنند، برنامه ما تغییر می‌کند و امیدوارم فیفا تصمیم نهایی را بگیرد. با این حال اطمینان دارم بازیکنانم، پرتغال را به جام جهانی می‌رسانند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم