سایت این روزها به سبب پیشرفت علم و تکنولوژی جایگاه بسیار مهمی را میان مردم پیدا کرده است. اهمیت سایت به قدری است که بسیاری از مردم به فکر طراحی سایت برای بیزینس خود افتاده‌اند. ممکن است این سوال در ذهنتان به وجود آید که تعیین قیمت طراحی سایت به چه فاکتورهایی وابسته است؟ در ادامه با ما همراه باشید.

سایت این روزها به سبب پیشرفت علم و تکنولوژی جایگاه بسیار مهمی را میان مردم پیدا کرده است. اهمیت سایت به قدری است که بسیاری از مردم به فکر طراحی سایت برای بیزینس خود افتاده‌اند. ممکن است این سوال در ذهنتان به وجود آید که تعیین قیمت طراحی سایت به چه فاکتورهایی وابسته است؟ در ادامه با ما همراه باشید.

این روز ها بیش از هر زمان دیگری افراد به دنبال آن هستند که کسب و کار خود را در فضای اینترنت و مجاز آورده و تبلیغی این چنین داشته باشند چرا که می دانند با این روش می توانند بی آن که در جریان باشند و زحمتی بکشند مشتریان، بازدید کنندگان و مخاطبان بسیاری را برای کسب و کارشان جذب نمایند. یکی از برترین راه هایی که افراد را در فضای مجازی و اینترنت موفق می کند حضور و وجود در گوگل است. به همین سبب است که روزانه افراد بسیاری به فکر طراحی سایت برای خود و کسب و کارشان می افتند و این اقدام را نیز به ثمر می رسانند. پس از تصمیم به طراحی سایت اولین پرسشی که در ذهن افراد ایجاد شده و اولین مسئله ای که برایشان مطرح می شود این است که تعرفه طراحی سایت چقدر است؟

راز قیمت های متنوع در طراحی سایت

اولین نکته در مورد شروع فرایند طراحی سایت انتخاب نوع وب سایت است. وب سایتی که قرار است برای شما طراحی شود یک طراحی سایت فروشگاهی است یا شرکتی؟

 محصولی به فروش می رسانید و یا اینکه به ارائه خدمات می پردازید؟ در حالت کلی وب سایت ها به دو صورت مختلف طراحی می شوند. وب سایت شما می تواند به صورت کاملا اختصاصی و با کدنویسی طراحی شود و یا اینکه از طریق قالب های آماده و با وردپرس سایت خود را دریافت کنید.

تفاوت اصلی این دو روش طراحی در کدهایی است که نوشته می شود. در واقع در صورتی که از قالب های آماده استفاده شود کدی نوشته نمی شود مگر اینکه طراح شما دارای تخصص در زمینه کدنویسی باشد

WhatsApp Image 2022 09 06 at 12.39.18 - سایت این روزها به سبب پیشرفت علم و تکنولوژی جایگاه بسیار مهمی را میان مردم پیدا کرده است. اهمیت سایت به قدری است که بسیاری از مردم به فکر طراحی سایت برای بیزینس خود افتاده‌اند. ممکن است این سوال در ذهنتان به وجود آید که تعیین قیمت طراحی سایت به چه فاکتورهایی وابسته است؟ در ادامه با ما همراه باشید.

عده‌ای از طراحان سایت با استفاده از طرح‌ها و برنامه‌های از پیش طراحی شده در  عرض چند ساعت سایتی را برای شما راه‌اندازی می‌کنند اما نکته اینجاست که همین سایت برای ده‌ها نفر دیگر نصب می‌شود فقط ممکن است متون، تصاویر و محتوای سایت تغییر کند.

به همین دلیل است که قیمت پایین‌تری دارند اما طراحی اختصاصی و سفارشی قطعا فقط برای کسب‌و‌کار شما است که در این صورت هزینه بیشتری باید پرداخت کنید.

مراحل طراحی یک سایت حرفه ای :

۲۰۲۲۰۹۰۶ ۱۲۲۴۳۷ 1 1024x577 - سایت این روزها به سبب پیشرفت علم و تکنولوژی جایگاه بسیار مهمی را میان مردم پیدا کرده است. اهمیت سایت به قدری است که بسیاری از مردم به فکر طراحی سایت برای بیزینس خود افتاده‌اند. ممکن است این سوال در ذهنتان به وجود آید که تعیین قیمت طراحی سایت به چه فاکتورهایی وابسته است؟ در ادامه با ما همراه باشید.

گرافیک و ظاهر سایت

تکنولوژی طراحی سایت

سرعت سایت

محتوای سایت

عملکرد صحیح سایت

برای سفارش طراحی سایت اختصاصی  و سفارشی باید شرکتی معتبر در این زمینه را انتخاب نمایید، زیرا شرکت های مختلفی هستند که اقدام به طراحی سایت می نمایند ولی تنها قادر به طراحی با استفاده از قالب های آماده هستند و توانایی طراحی اختصاصی را ندارند، یکی از شرکت های معتبر برای طراحی اختصاصی وب سایت، وب مب است.

خدمات طراحی سایت در این مجموعه در تهران و سایر نقاط ایران با بهره گیری از متخصصین مجرب در این حوزه با به روز ترین زبان های برنامه نویسی انجام می گیرد.