سرقت گوشی موبایل به قیمت جان سارق تمام شد

سرقت گوشی موبایل به قیمت جان سارق تمام شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ اردیبهشت ماه امسال، وقوع تصادف مرگبار براثر یک سرقت نافرجام در خیابان علیخانی منطقه یوسف‌‌آباد به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی از ماموران پلیس راهی محل حادثه شدند و پیکر خونین ۲ مرد جوان موتورسوار را مشاهده کردند که براثر تصادف با یک خودرو به شدت مجروح شده بودند.

امدادگران اورژانس که همزمان با ماموران پلیس به محل حادثه رسیده بودند، بلافاصله مجروحان حادثه را به بیمارستان منتفل کردند اما اقدامات درمانی فایده‌ای نداشت و یکی از مجروحان به کام مرگ فرو رفت. 

بدین ترتیب تحقیقات ابتدایی کلید خورد و در بررسی‌ها مشخص شد، سرنشینان موتورسیکلت دقایقی قبل از تصادف، اقدام به موبایل‌قاپی کرده بودند و چند ثانیه بعد، خود دچار حادثه شدند.

تحقیقات تکمیلی مشخص کرد، یکی از متهمان پس از حادثه که مجروح نیز شده بود، قصد فرار داشته که توسط مردم زمین‌گیر و پس از حضور ماموران نیروی انتظامی، دستگیر و به اداره پلیس منتقل شد.

بنا بر این گزارش، متهم در بازجویی‌ها به جرم موبایل‌قاپی در سطح شهر تهران اعتراف کرد و برای سیرمراحل قانونی به دادسرای ناحیه 34 منتقل شد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم