سرمربی جدید آژاکس معرفی شد

سرمربی جدید آژاکس معرفی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه آژاکس که در حال حاضر یکی از بدترین دوران تاریخ خود را تجربه می‌کند، امروز (دوشنبه) به طور رسمی جان فانسخیپ را به عنوان سرمربی موقت خود تا پایان فصل جاری معرفی کرد. این سرمربی هلندی که اصالتی کانادایی دارد، پیش از این در سه مقطع به عنوان دستیار مربی آژاکس فعالیت داشته و در سال 2009 هم به طور موقت سرمربی این تیم بوده است.

او در حالی به باشگاه آژاکس بازگشته که این تیم فصل جدید را خوب شروع نکرده است و در حال حاضر با ثبت یک برد، ۲ تساوی و ۵ شکست از ۸ بازی اول خود و با کسب ۵ امتیاز در قعر جدول ۱۸ تیمی اردویژه هلند قرار دارد. آنها شب گذشته در بازی اخیر خود در این رقابت‌ها با نتیجه 5 بر 2 مغلوب پی‌اس‌وی آیندهوون شدند.

فانسخیپ ۵۹ ساله در اولین اظهارنظرش در بازگشت به آژاکس گفت: بی‌صبرانه منتظر شروع کارم در باشگاهی هستم که زمانی شروعی برای من بود (دوران فوتبال حرفه‌ای‌اش و مربیگری‌اش). از صحبت‌هایی که با مدیران باشگاه داشتم، احساس بسیار خوبی به دست آوردم. آژاکس باید به سرعت به مسیر موفقیت بازگردد و خوشحالم که در این زمینه قرار است به این تیم کمک ‌کنم.

این مربی هلندی در کارنامه حرفه‌ای‌اش هدایت تیم‌هایی همچون چیواس مکزیک، ملبورن‌سیتی استرالیا و تیم ملی یونان دیده می‌شود.

انتهای پیام/