سرویسکاران سامانه آنلاین ثبت خدمات فنی

سرویسکاران سامانه آنلاین ثبت خدمات فنی

سرویسکاران یکی از تیم‌های فنی مهندسی موفق ایران است که دارای ده سال سابقه کار در زمینه ارائه امور خدماتی شامل نصب، سرویس دوره‌ای و تعمیرات کولرهای گازی و آبی در ساختمان‌های اداری و مسکونی است. این تیم برای اولین بار در ‌کشور فعالیت خود را به صورت مجازی و با راه‌اندازی سامانه آنلاین آغاز کرد. هدف از ارائه خدمات مجازی به هموطنان کمک به کاهش هزینه‌ها و  جلوگیری از فعالیت‌های بی‌کیفیت تعمیرکاران سودجو و ناکارآمد است. این تیم خدمات تعمیراتی خود را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می‌دهد و تمام کارشناسان وتکنسین‌های خود را پس از پشت سر گذاشتن دوره‌های حرفه‌ای و تخصصی تعمیرات استخدام می‌کند.

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات تیم فنی مهندسی سرویسکاران این است که در صورت نارضایتی مشتریان بر اساس گارانتی، وجه دریافت شده به مشتری پس داده می‌شود. در این مقاله قصد داریم خدمات سایت سرویسکاران شامل سرویس کولر گازی، تعمیر کولر گازی، نصب کولر گازی، سرویس کولر آبی و تعمیر کولر آبی را توضیح دهیم.

سرویس کولر گازی با سایت سرویسکاران

به مجموعه‌ای از خدمات سایت سرویسکاران شامل نصب کولر، تعمیر کولر، شستشوی فیلترها، پنل داخلی و خارجی کولر، تست همه اجزای دستگاه، تست میزان گاز، خدمات پس از فروش و تعویض قطعات معیوب کولر که به افزایش عمر کولر گازی و صرفه‌جویی در مصرف انرژی کمک می‌کند، سرویس کولر گازی گفته می‌شود. سرویس کولرهای گازی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید به صورت دوره‌ای انجام شود. عدم توجه به سرویس دوره‌ای کولر گازی باعث ایجاد خسارت‌های زیادی می‌شود. بهترین زمان برای این کار هر شش ماه یکبار است. سرویس کولر گازی توسط کادر باتجربه و ماهر با تضمین خدمات انجام می‌شود. مدت زمان سرویس کولر با توجه به میزان خرابی‌ قطعات کولر متغیر خواهد بود.

تعمیر کولر گازی با سایت سرویسکاران

تعمیر کولر گازی برای کسانی که منزل یا محل کار خود را با استفاده از این دستگاه خنک می‌کنند، از اهمیت زیادی برخوردار است. تعمیر این دستگاه را باید به یک تیم ماهر و متخصص بسپارید. تعمیر کولر گازی توسط سرویسکاران شامل تعمیر برد، تعمیر یا تعویض کمپرسور، تعمیر یا تعویض موتور فن، تعمیر شیر برقی و غیره است. تکنسین‌های متخصص برای تعمیر کولر گازی از قطعات اصل و اورجینال استفاده می‌کنند. هزینه‌های مربوط به تعمیر با توجه به نوع خرابی‌ها و تعداد قطعات تعویض شده متغیر است.‌

هر زمان که احساس کردید دستگاه کولر گازی مثل سابق توانایی خنک کردن محیط اطراف‌تان را ندارد، برای تعمیر آن اقدام نمایید. علائمی مانند تولید باد گرم، انتشار بوی بد از کولر، وجود نشتی در لوله‌ها، یخ زدن کولر، خاموش شدن ناگهانی، روشن نشدن کولر و غیره نشان می‌دهد که کولر به تعمیر نیاز دارد. با توجه به اوضاع اقتصادی جامعه و افزایش چشم‌گیر قیمت محصولات مختلف از جمله کولر گازی، تعمیر کولر گازی بسیار به صرفه‌تر از خرید یک کولر جدید است. هیچ فرقی نمی‌کند که کولر گازی شما دارای چه برندی باشد، تعمیر کولر گازی با تعمیرکاران متخصص با استفاده از قطعات اورجینال و فابریکی، ضمانت کیفیت و مناسب‌ترین قیمت انجام می‌شود.

image 1651045490 - سرویسکاران سامانه آنلاین ثبت خدمات فنی

نصب کولر گازی با سایت سرویسکاران

یکی دیگر از خدمات بسیار مهمی که توسط سایت سرویسکاران ارائه شده است، نصب کولر گازی است. نصب کولر گازی توسط سرویسکاران برای تمام برندها و کولرهای گازی نو و کارکرده انجام می‌شود‌. هزینه نصب به عواملی مانند اجرت تکنسین نصاب و قطعات به کار رفته برای نصب بستگی دارد. هزینه نصب کولر گازی معادل 450 هزار تومان و هزینه جمع کردن آن معادل 180 هزار تومان است. همان‌طور که می‌دانید انتخاب مکان مناسب برای نصب کولر گازی اهمیت فوق‌العاده زیادی دارد و به طور مستقیم روی بازدهی و میزان مصرف برق در این دستگاه تاثیر می‌گذارد.

در صورت نصب کولر گازی در مکانی نامناسب شاهد افزایش قبض برق خواهید بود. همچنین امکان خراب شدن قطعات مختاف کولر هم وجود دارد؛ بنابراین برای جلوگیری از ایجاد چنین مشکلاتی نصب کولر گازی خود را به نصابان حرفه‌ای و ماهر تیم خدماتی و فنی بسپارید تا با نصب کولر در محل مناسب کارایی و طول عمر دستگاه افرایش پیدا کند‌. برای اینکه هوای خنک به خوبی در تمام قسمت‌های خانه جریان یابد،‌ پنل داخلی کولر را در مرکز پذیرایی یا اتاق خواب نصب می‌کنند. افراد معمولی قادر به نصب کولر گازی نیستند و این کار حتما باید توسط تکنسین‌های باتجربه و متخصص انجام شود.

image 1651045520 1024x684 - سرویسکاران سامانه آنلاین ثبت خدمات فنی

سرویس کولر آبی با سایت سرویسکاران

سرویس کولر آبی قبل از استفاده مجدد از این دستگاه در فصول گرم سال یکی از مهم‌ترین خدماتی است که حتما باید توسط یک فرد متخصص انجام شود و یک اقدام پیشگیرانه به شمار می‌رود. کولرهای آبی به دلیل مصرف کم و سازگاری با شرایط آب و هوایی مختلف از جمله آب و هوای خشک در یین مردم ایران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. با استفاده طولانی از کولر آبی در بعضی از مواقع قطعات این دستگاه با مشکل مواجه می‌شوند و نیاز به تعمیر یا تعویض دارند. عدم توجه به سرویس کولر آبی باعث می‌شود که با استفاده مجدد از کولر مشکل موجود در آن افزایش یابد و خرابی‌ها به سایر قطعات نیز انتقال پیدا کند‌.

خدمات مربوط به سرویس کولر آبی توسط سایت سرویسکاران شامل روغن کاری یاتاقان‌ها، بررسی تسمه کولر، تعویض پوشال‌های قدیمی، تمیز کردن سبد توری، بررسی سالم بودن کف کولر و عدم وجود سوراخ در آن، بازدید از برزندنت، تنظیم شناور، بررسی تراز بودن کولر و تست پمپ آب است. تمام این خدمات توسط بهترین و مجرب‌ترین تعمیرکاران این شرکت انجام می‌شود. همه ما می‌دانیم که دستگاه کولر آبی برای تامین رطوبت مورد نیاز در هوا از پوشال‌های مرطوب استفاده می‌کند. این پوشال‌ها محل مناسبی برای رشد قارچ‌ها، میکروب‌ها و باکتری‌ها هستند. برای جلوگیری از این اتفاق در سرویس دوره‌ای کولر آبی که هر شش ماه یکبار انجام می‌شود باید پوشال‌های قبلی را با پوشال‌های جدید تعویض کرد.

روغن‌کاری موتور، پمپ آب و یاتاقان‌ها نیز از گیرپاژ کردن این قطعات مهم کولر آبی جلوگیری می‌کند. وقتی تسمه به‌موقع تعویض شود، محور کولر تاب بر نمی‌دارد و تسمه در وسط تابستان پاره نمی‌شود. در سرویس دوره‌ای به راحتی می‌توان عملکرد پمپ آب را نیز مورد بررسی قرار داد. جلوگیری از ایجاد سر و صدای کولر در زمان کار کردن یکی دیگر از مزایای سرویس کولر آبی توسط سایت سرویسکاران است.

تعمیر کولر آبی با سایت سرویسکاران

تعمیر کولر آبی یکی از کارهای کاملا تخصصی محسوب می‌شود و حتما باید توسط یک تکنسین ماهر و متخصص صورت بگیرد. تعمیر کولر با سرویس دوره‌ای کاملا متفاوت است. در سرویس دوره‌ای اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از خراب شدن قطعات مختلف کولر انجام می‌شود. اما در تعمیر باید مشکلات ایجاد شده در کولر مانند روشن نشدن موتور، لرزش بسیار زیاد در زمان کار، آبریزی و نشت کولر به دلیل وجود سوراخ در کفی کولر، سر و صدای زیاد به دلیل خراب شدن و تاب برداشتن بلبور یا خراب شدن یاتاقان‌ها، تولید باد گرم به جای باد سرد به دلیل گرفتگی نازل‌ها یا لوله‌های آب و عدم گردش بر روی پوشال‌های کولر، پایین آمدن قدرت سرمایشی، کار نکردن پمپ، روشن نشدن کولر و غیره حل شوند‌.

تعمیر کولر آبی با سایت سرویسکاران جزو خدماتی که به صورت فشرده در فصول گرم سال ارائه می‌شود. اگر کولر آبی با مشکل مواجه شد، بلافاصله با سایت سرویسکاران تماس بگیرید تا تعمیرکارهای حرفه‌ای خود را برای بررسی و عیب یابی کولر آبی به محل اعزام کند. تعمیر کار بعد از بررسی دقیق تمام قطعات در صورت نیاز قطعه معیوب را تعمیر می‌کند. اگر قطعه دچار خرابی شده بود، آن را با یک قطعه اصل و اورجینال تعویض خواهد کرد. هزینه تعمیر توسط سرویسکاران بسیار مقرون به صرفه‌تر است و با تضمین کیفیت انجام می‌شود.