سرپرست دبیراجرایی کمیته ملی پارالمپیک منصوب شد

سرپرست دبیراجرایی کمیته ملی پارالمپیک منصوب شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، در نشست شورای مدیران کمیته ملی پارالمپیک که صبح امروز به ریاست کارگری برگزار شد، کمال جوانمرد به عنوان سرپرست دبیر اجرایی این کمیته معرفی و حکم وی توسط رییس کمیته پارالمپیک به وی اهدا شد.

کارگری در خصوص این انتصاب اظهار داشت: پس از انتخابات کمیته ملی پارالمپیک گزینه‌های متعددی برای تصدی سمت سرپرستی دبیری معرفی و بررسی شدند و تلاش بر این بود که بررسی کامل و جامعی از این افراد صورت بگیرد و ملاک‌های مورد نظر ما در این خصوص محقق شود.

وی افزود: از ملاک‌های اصلی برای این سمت آشنایی و انس با بدنه ورزش کشور بود که در این خصوص خوشبختانه جوانمرد دارای سوابق متعددی هستند که از شاخص ترین آنها می‌توان به تصدی سمت مدیرکل ورزش استان کرمان و مسئول تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک خاطر نشان کرد: جوانمرد سابقه مدیریت در بخش‌های چند رشته‌ای را دارد و این امتیاز بزرگی محسوب می‌شود. افزون بر این، جوانمرد در بعد علمی و آکادمیک نیز سابقه درخشانی دارد و دارای سوابق پژوهشی متعدد و مدرس دانشگاه نیز هست.

وی گفت: جوانمرد مدیری جهادی و انقلابی است و امیدواریم که با توکل خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار و تکیه بر تجارب و سوابق، در سمت جدید موفق باشد.

جوانمرد، سرپرست دبیراجرایی کمیته ملی پارالمپیک نیز در این نشست اظهار داشت: از کارگری به سبب اعتمادی که به من داشتند تشکر می‌کنم و باعث افتخار من است که در چنین مجموعه‌ای حضور داشته باشم و دین خود را به ورزش به ویژه ورزش پارالمپیک ادا کنم.

وی افزود: همکاری با کارگری که از مدیران جهادی و انقلابی هستند برای من باعث افتخار است و ان شاءالله که خدمت در این مجموعه به عنوان توشه‌ای برای آخرت و نیز تجربه‌ای ارزشمند برای اینجانب محسوب شود.

در پایان این نشست کارگری حکم سرپرستی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک را به جوانمرد اهدا نمود و از زحمات محمد تابع، دبیر اجرایی پیشین کمیته نیز قدردانی کرد.